Mäkčene / Háčky

• Ahoj, mám taký problém že na servery nevidím " Mäkčene / ( Pre Čechov ) Háčky " ( Nie hacky... )
  • Konkrétne nevidím " ľ / Ĺ , č / Č , ť / Ť , ď / Ď " neviem prečo ale v gta san andreas to problem není, keď som naposledy hrával samp tak mi toto nerobilo a videl som normálne. Ale ako teraz tu hrám týždeň, tak som si myslel že to je serverom ale tak to je blbosť..
  • ( Nepomohlo reinštal gta san andreas, a v nastaveniach " Predvoľby jazyka " alebo niečo také som tiež hľadal ale tam nič také není.. )
    Na iných hrách mi to nerobí, ale multi theft auto je taktiež spojené s gta san andreas niekto to pozná možno, tak tam mi to taktiež nerobí.. a reštart ntb nepomohlo..
  • A ešte aby ste vedeli čo mi ukáže keď napíšem ľ , ď, č, ť, tak mi to ukáže "    è   "
  • Robí mi to prvý krát, dúfam že sa tu niekto taký nájde čo mi pomôže.
ĎAKUJEM.

Komentáře

• CokoladaCokolada Hlavní Administrátor
    Já jsem měl v minulosti naprosto stejnej problém, když jsem přecházel z Windows 7 na Windows 8, nakonec mi pomohlo nějaké nastavení kódování znaků přímo ve Windows, ale po pravdě si už vůbec nepamatuju, kde přesně to bylo :D
  • jjjjjjjj Uživatel
    Neviem, ja mám napríklad to isté gtačko čo som mal minulý rok, minulý rok keď som hrával na servery tak to úplne v pohode nič takého mi nerobilo, ale až pred týždňom ako som zase začal hrať..
    Skúsim ešte niečo nájsť.

• PetisPetis Administrátor VIP
  • jjjjjjjj Uživatel
    Ahoj, veľmi vám ďakujem za pomoc.
    Hlavne petisovi. : ))

Takže som vlastne nemusel sťahovať nové gtačko ale chyba bola v tom že tam kde petis poslal odkaz tam som mal nastavené " Francuzku (klavesnicu) (Kanada) "

Táto téma môže byť locknutá ♥♥

Tato diskuze je zavřená.