Chci se stat helperem

pepafrajer1pepafrajer1 Uživatel
upraveno 24. August 2017 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: PepaFrajer
• Věk: 15
• Počet nahraných hodin: 322:48
• Kontakt na Skype: Nemam
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Takže ahoj jmenuju se Pepa a pocházím z Plzenskýho kraje... Rád hraju Hokej,  mam 2 starší bratry a sestru  Také teď jak jsou ty prázdniny tak jezdím hodně na chatu a tak různě do přírody a nesedím jen u toho kompu.  Po prázdninách půjdu do devaté třídy takže se to už blíží konec Zákládní Školy. A po základní škole  bych chtěl jít na Strojaře.. btw Se chci omluvit všem lidem kterým jsem kdy nadával na serveru.. A teď už se chovám slušně a nenedávám.. I pomáhám + nějaké ty zkušenosti už mam 1x už jsem byl v helper teamu na s**** ka***.

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):No tak věcí je to spousta ale pro nějaké ty začátečníky bych doporučil aby šli dělat mise pomocí příkazu /mise. Nejvýdělečnější je podle mého Kombajnista nebo Popelář.. Dále tu máme různé eventy od našich administrátorů kde si taky můžete přivydělat.. Vlastně minimálně 1 event. za den.. Potom tu máme např:. /derby,/zapas,/crazydm,/minigun, a mnoho dalších věcí.. A asi jedna s těch nejlepších věcí podle mého jsou speciální vozidla která si můžete zakoupit ve hře pomocí /toks-specialní vozidla.. Dále tu je nový gang systém originální gang sídla.. Další věci co jsem tady nezmínil tak si můžete v klidu přečíst na serveru když napíšete /features

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:Ano

Komentáře

• MrjMrj Uživatel
    co jsem si všiml na serveru tak málo zkušeností :/ takže bych doporučil abys to do měsíce vylepšil a byl bych PRO :) a mohl si se více rozepsat :/ zatím PROTI
    Oldschool hráč!  

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Tím, že nám budeš psát na serveru ať se mrknem na web na tvojí přihlášku, tak tím si to nevylepšíš.. Naopak zhoršíš.. PROTI
  • bTTbTT Uživatel
    Ahoj, neber si to moc osobně, ale z tvé přihlášky vyznívá moc velká jednoduchost ve smyslu podání. Zkus trochu více zapracovat na verbálnějším projevu a něčím nás upoutej :). Jinak ve hře jsem asi neměl tu čest tě poznat, zatím ti dávám PROTI, protože si myslím, že přihláška by mohla být v lepším stavu než je momentálně :) .
  • CaatteeNCaatteeN Uživatel VIP
    Ak teda máš záujem sa stať helperom bolo by dobré uviesť aj skype.Ak by ta adminy chceli kontaktovať.Čo sa mojho hlasu týka zamna máš PRO.Myslím si že by mal šancu dostať každý a z 300hodinami si myslím že budeš mať nieaké tie zkúsenosti s modom.Za skúšku predsa len nič nedáme :)

• pepafrajer1pepafrajer1 Uživatel
    Mate pravdu sem spatnej
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    A ještě bych dodal, že Ti ten věk nevěřím.. Spíš tu přihlášku někdo za tebe napsal nebo si to zkopíroval.. Tvoje gramatika je na dost špatné úrovni.
    ... -> https://imgur.com/a/NGT66
  • PetisPetis Administrátor VIP
    Jak psal kedlub. Ještě když vidím jak se chováš na serveru.
    PROTI!

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    PROTI
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    PROTI 
    -chování 
  • Sp3lkySp3lky VIP
    Proti! 
    všechno tu bylo zmíněno

• pepakpepepakpe Uživatel
    proti uz zmineno vse, helper taketo chovani nemuzu mit 
  • CaatteeNCaatteeN Uživatel VIP
    To čo písal kedlubovi písal aj mne.A musím súhlasiť aj s ostatnímy.Svoj názor mením na PROTI.

• TomášTomáš Administrátor
    Bohužel, jsi nepřijatý. Pokud zkusíš zlepšit svoje chování a gramatiku, určitě ti to příště vyjde. Další přihlášku si můžeš podat nejdříve 24.9.
Tato diskuze je zavřená.