Erky do HT :)

ErkyErky Uživatel
upraveno 23. August 2017 v Nábor helperů
Přihláška do Helper Teamu
 Vaše herní jméno: _StN
 Věk: 13
 Počet nahraných hodin: 710:55
 Kontakt na Skype: Erky
 Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Ahoj jmenuju se Lukáš je mi 13 let a chodím na základní školu. Mezi mé koníčky patří hraní her, a také různé sporty např. fotbal, tenis, ping pong atd. Mé nejoblíbenější předměty ve škole tělocvik, Fyzika, Informatika. Na server mě dostal kamarád jménem [T]a[M]t[U]n[G] za což jsem mu hrozně vděčný. Když jsem poprvé přišel zaujalo mě jak to mají Administrátoři a Helpeři udělané když příjde někdo nový. Napíší mu Vítej na SFDFD a atd. a když nebudeš něco vědět můžeš se mě zeptat. To bylo okouzlující pro mě protože na jiných serverech to nebylo. Když jsem po čase zapadl do komunity serveru, a věděl jsem co a jak, tak jsem se rozhodl pozvat pár kámarádů. Po asi měsíci mi začali psát do PM hráči. Ahoj jsem tu nový co mám dělat ,a já jenom v duchu buďto mu pomůžu nebo se na něj vykašlu. Ne rád pomůžu mu tak jsem mu napsal: Napiš /f (features) a vyhledej si všechno co potřebuješ a /rules a nebo se zeptej Administrátora či Helpera. A už jsem si začal posílat peníze abych podpořil server, protože bych nerad aby se server zrušil. Což by nechtěl nikdo. Na serveru jsem poslední dobou hodně aktivní. Před Vánocemi jsem nemohl protože jsme měl rozbitý počítač. Takže jsem nestihl Vánoce na serveru. Je fajn že je na serveru hodně dobrá komunita. Podle mě by si server zasloužil aby tam hrálo více hráčů. To snad všechno.
Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Hraním různých miniher, duelů, derby, sumo atd. Tuning aut sumo se spec auty rozhodně kdybych byl Helper a i vy co čtete mojí přihlášku. Rozhodně bych omezil zabíjení hráčů, Helper je proto aby pomáhal hráčům což můžou i hráči, ale to zabíjení bych omezit. 
 Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: ANO 3
Moje chování se zlepší, vím že jsem teď hodně nadával atd. ale to se změní. Vycházím s klukama v HT a AT dobře. Rád bych si chtěl taky hrát na pískovišti jako malé dítě. Budu rád za všechny názory. Peace. 

Komentáře

• Sp3lkySp3lky VIP
    No Comment Pro 

• ErkyErky Uživatel
    upraveno 23. August 2017
    Díky Spelky. <3 :)

• REDQOOREDQOO Uživatel
    PRO, No comment

sarkastick ernobl GIF
  • ErkyErky Uživatel
    Díky Redqo <3 :)

• PetisPetis Administrátor VIP
    Není o čem.
    PRO!!

• ErkyErky Uživatel
    Díky Petisi <3 :)

• EmptyyEmptyy Uživatel
    Jednoznačne PRO!
  • CaatteeNCaatteeN Uživatel VIP
    Zkúšenosti maš PRO.

• ErkyErky Uživatel
    Díky Emptyy. <3 :) Díky Broky. <3 :) Díky Regwene. <3 Díky Catten. <3 :)

• ZrnixZrnix Uživatel
    Pro.
  • StalkerStalker Uživatel
    Pre dôvody hore. :)
  • ErkyErky Uživatel
    Díky Martine. :) <3

• ErkyErky Uživatel
    Díky taky Stalkere. <3 :)

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Kámo, brácho, na SFDFD si mi prišiel niekedy ako fakt neuveriteľný týpek, no fakt si sa zmenil, hrozne veľa nadávaš, obchádzaš mute, urážaš iných hráčov, prepáč ale musím ísť proti názoru ostatných, za mňa PROTI.
    Prepáč
  • ErkyErky Uživatel
    Nevadí, Děkuji za koment. :) 

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Čau, znám tě mam tě rád dal si mi pozivitní hlas , ale já budu hold zlej dám ti PROTI přece jenom urážíš a vidím to často fakt promin :( 
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Pokud se změníš a nebudeš nadávat, tak nemám proti. PRO
  • MizzardMizzard Server Administrátor
    Prihlášku ti na nejaký čas zatvorím (minimálne týždeň) s tým, aby si rapídne zmenil svoje správanie a vystupovanie v chate. Sám si určite uvedomuješ, že takto sa jednoducho kandidát na post helpera nespráva. Potom ti prihlášku znova unlocknem a prehodnotíme tvoje prijatie do HT. 
Tato diskuze je zavřená.