Korfik-APP

• Vaše herní jméno:  xXx]Korfik

• Věk:  15 

• Počet nahraných hodin:  2410

• Kontakt na Skype:  marky123876 

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Zdravím myslím si , že mě tu všichni znáte kdo mě nezná rád se vám představím. Jmenuju se Jakub Korf je mi 15 let pocházím z Meziboří což je Ústecký Kraj okres Most.  Prvně tu chvilku budu psát o mém realném  životě. Teď jsem vyšel základku a jdu na SŠ Educhem obor Elektrikář . Moje záliby jsou: fotbal,basketball,hraní pc her a nebo prostě jenom tak chodit po venku a kecat s kámošema o životě apod.. Mam rád adrenalin a moře slunce dovolená prostě pohoda. Co se týká adrenalinu tak například vysoké tobogány na koupalištích. Chci si někdy v životě vyzkoušet skok padákem nebo bungee jumping toto by bylo asi vše k mému nezajmavýmu životu z reality a teď k SFDFD 

Na serveru mě všichni znají pod nickem Korfík. Tento nick používám už asi 3-4 roky a ani sám nevím , jak jsem na něj přišel myslím ,že mě takto někdo oslovil v realným životě. Na serveru hraju od roku 2013 a dost o tomto serveru znám. Když jsem začal hrát ,tak tu nebyly xp ani nic takového jen nějaké body které jsem dostal jen občas. Měl jsem dřív pauzu delší , protože jsem přišel o všechen majetek a přestalo mě to bavit. Po nějakých 7 měsících jsem začal hrát absolutně od nuly účet byl úplně prázdný a nebyl ani dobře vymakanej a bylo to nějak v roce 2015. Teď je rok 2017 a můj účet jsem dostal na dobrou kvalitu. Mam přes 2400h. Na serveru jsem toho dokázal docela hodně co se týká topek či jiných vyhraných soutěží. Mam i kvalitní majetek apod... nic důležitého pro vás.  O modu a celkovým serveru vím hodně. Helper už jsem jednou byl jsem tam asi 3 měsíce a pak jsem odešel kvůli nedostatku času. Teď jsou prázdniny a já mam hodně času a hlavně , když teď byla velká změna co se týká AT a v HT je 6 helperu , tak to prostě zkouším , protože v HT zkušenosti mam a příkazy si také furt pamatuji. Byl jsem problémový hráč občas ještě jsem co se týkalo posledního mého trestu za SMCM co na to mam říct už to prostě neudělám. Gramatiku ovládám a chovat se umím. Co se týká mých helper zkušeností občas jsem tam něco zapomněl a nebo nesledoval chat to se stane každému. Ze začátku když jsem byl helper po prvé, tak jsem to prostě nezvládal , ale vždy na po prvé neni nic růžového a byl v tom nejlepší. Co se týkalo mého 2 pokusu , tak jsem byl v HT 3 měsíce a můžu si dovolit i říct , že si na mě nikdo nestěžoval , že bych něco dělal špatně. Snažil jsem se vždy každému hráči vyjít vstříc a pomoc mu co nejlépe co jde.  V HT jsem neměl zlou aktivitu vždy jsem měl něco nad 30h+ takže aktivní jsem byl furt a budu a jsem akorát teď v pátek odjíždím do Chorvatska na týden , tak nebudu na serveru jinak pak už tam budu furt a ani tento týden co je jsem nebyl na serveru , protože jsem byl v Itálii.Nejsem typ hráče co okrádá nebo takovéhle věci jsem prostě férový ke všem. To by bylo asi vše co mě napadá snažil jsem se víc rozepsat než minule a vzít si příklad z Jamalla co to napsal , jak slohovku do školy v dobrém slova smyslu. 

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): No na serveru je spousta věcí čím začít je na to tisíce odpovědí. Každého hráče baví něco jiného někoho tagování někoho mise nebo si jen tak jezdit po mapě a psát si s lidma a užívat si pohodu. Já se zabavuju např. mise tagování ježdění po mapě derby sumo RACE eventy,  loterie, TDM,GRANADE SHOW, TANK SMRTI, zabírání území. Toť je asi vše 

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: ANO
«1

Komentáře

• StalkerStalker Uživatel
    Helper team momentálne nabral dost nových helperov čo je fajn,ale hodil by sa niekto kto má vela skúseností ako ty.Áno je pravda že nadávaš provokuješ atď.
    Ale snažíš sa tomu vyhíbat a taktiež sa nezapájaš do konfliktov,keď ta niekto provokuje necháš to račej tak nech nevznikne zbytočná hádka(vlastná skùsenost).Verím ti že ked dostaneš šancu v helper teame budeš sa chovat slušne. :) Som PRE prijatie do HT.
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Díky, od minulé přihlášky jsem neměl ani jedno mute za nadávku. 
  • StalkerStalker Uživatel
    Tak to je fajn len tak dalej :)
  • Sp3lkySp3lky VIP
    upraveno 23. August 2017
    No Comment Pro

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Tvoje chovani je v pohodě už,není o čem se bavit nadále PRO
    Jen tak dál 
    GL v přihlášce

sarkastick ernobl GIF
  • PetisPetis Administrátor VIP
    Korfe....sice jsi mi dával na všech přihláškách PROTI.
    Tak na to zapomenu.
    Doufám že nesklameš. PRO!

• StemYkStemYk Uživatel
    Rozhodně PRO
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

• SkillerekSkillerek Uživatel
    PRO kar ti kidorfik
  • CaatteeNCaatteeN Uživatel VIP
    Hodiny+
    Vek+
    Skúsenosti+
    Nieje čo riešiť zamna máš PRO.

• ErkyErky Uživatel
    Není o čem Králi. PRO ! <3 
    + věk 
    + hodiny 
    + zkušenosti

Brokádo jako vždy? Aha 
  • EmptyyEmptyy Uživatel
    PRO ty pizza posel :D
    Díky všem za pozitivní hlasy. 
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Tu myslím že absolútne není o čom, PRO.
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Není o čem mluvit PRO
  • pRkenziipRkenzii Uživatel
    Byl jsem PRO minule, jsem PRO i tentokrát.
    Myslím si, že určitě skvělý přírůstek pro současný helper team, není co dodat. :)
  • CAVOCAVO Uživatel
    LASKOOOOO PRO

• MrjMrj Uživatel
    poznal jsem že seš docela fajn ! a rozhodně máš zkušenosti PRO !!!
    Oldschool hráč!  

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    • Zkušenosti :) ♥ Fajn kámoš PRO !
      +Věk
      +Aktivita 
    LOVE♥♥
  • OrochimaruOrochimaru Uživatel
    +hřeben
    +kinder chocolate
    PRO
    Díky webmaster kinderchocolate 
  • JamallJamall Uživatel
    Korfe, myslím si že si pohodovej typ hráče. Dřív si se hádal s každým skrz "Sawn-OFF" ale v poslední době tomu tak neni. A jak už si zmínil. (Od minulé přihlášky nemáš žádné MUTE za hádky) to je krásná změna a dobrá zpráva. Zkušenosti máš a myslím že není problém a ani nemusím uvažovat o protikladu :) za mě PRO. Hodně štěstí a snad uvítáme známou tvář v Helper Family. <3
    Dekuji ❤
  • ShotiskoShotisko Helper
    Rozhodně PRO <3
    Díky <3 
  • 119191119191 Uživatel
    upraveno 24. August 2017
    meny je PRO
    FORTNITE, FORTNITE,FORTNITE
    Díky