CattenStein Helper ?

• Vaše herní jméno:FtR]CattenStein
• Věk: 13
• Počet nahraných hodin: 196h
• Kontakt na Skype: CattenStein
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):Takže Ahoj volám sa Roman mám 13 rokov pochádzam z dediny blízko Piešťan menom Borovce.Čo sa týka súrodencov mám sestru.Chodím do školy ZŠ s MŠ Rakovice.Tak začnem od toho najzákladnejšieho vo voľnom čase trávim čas s kamarátmi či už hraním počítačových hier,mobilných hier ale najmä si chodievame zahrať futbal.Alebo len tak sa voziť na bicykli.Mám mačku menom Ťapa (Viem dost divné meno) a psa menom Lili .Prečo by ste mali práve mňa ?Myslím si že na servery som aktívny.Mod poznám dobre a hráčom sa snažím pomôcť čo najviac to ide.Zo všetkými hráčmi ktorý na servery sú sa snažím vychádzať čo najlepšie ako viem. 
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):Takže začnem od tých základných vecí ako prvé by si chcel asi každý z hráčov / nováčikov zarobiť penieaze.Tie sa dajú zarábať pomocou príkazu /mise tam si môžete zvoliť veľa misií či už si zvolíte povolanie Kombajnista,Policajt,Právnik,Zdravotník a veľa ďalších zábavných práci.No ale zarábanie peniazov pomocou misií nieje jediný spôsob ako sa dostať k peniazom.Dalšie spôsoby sú Eventy,Derby,Sumo,,Lotto a mnoho daľších.No ale k peniazom sa môžete dostať aj spôsobom vykrádania či už domov alebo podnikov.Takže dom môžete vykradnúť takým spôsobom že si spawnete auto BoxVille pomocou príkazu /v BoxVille alebo /v a tam si ho nájdete ale to je dosť zdĺhavé.Spolu s kamarátmi / hráčmi sa môžeťe pripojiť na  /crazydm (1-5) /dm (1-5) alebo aj /minigun.Alebo môžte si dať aj zápas pomocou príkazu /zapas.Na tomto servery sa nachádza aj VIP s veľa výhodami.VIP si môžete zakúpiť pomocou zaslania sms alebo si ho zakúpiť pomocou TOKENOV.No ale to nieje všetko čo by sme mohli na tomto servery nájsť.Na tomto servery si môžeťe zakúpiť špeciálne autá alebo aj špeciálne vily.Čo je to špeciálne auto ? Špeciálne auto je auto s objektamy ako sú radlica maskovanie alebo aj raketomety,miniguny.Ako môžem získať špeciálne auto ?Špeciálne auto môžete zakúpiť od hráčov za $ alebo si môžete kúpiť od serveru za spomínané tokeny.   
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:ANO súhlasím.  

Komentáře

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    upraveno 23. August 2017
    Hodiny budeš mít hned, protože vidím, že jsi aktivní a mód poměrně znáš. Za mě PRO
  • CaatteeNCaatteeN Uživatel VIP
    Ďakujem :)

Díky

• pRkenziipRkenzii Uživatel
    Aktivita dobrá, jsi přátelský. V případě, že něco nebudeš vědět, tak se to můžeš časem doučit, asi tak jako každý nový helper. PRO
    Díky moc

• bTTbTT Uživatel
    PRO.
  • PetisPetis Administrátor VIP
    PRO!

Dakujem všetkým :)

• StalkerStalker Uživatel
    Jasne že PRE si super typek a hodíš sa do HT ten vek neni problem.
  • bTTbTT Uživatel
    Za zkoušku nic nedáme :) PRO
    bTT nepísal si už raz PRO? :D

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    PRO
    Díky Broky díky Sythe

• InfinityInfinity Uživatel
    Přijatý.
Tato diskuze je zavřená.