Nová žádost o HELPERA (schváleno Stemykem,nemusím čekat měsíc)

MrjMrj Uživatel
upraveno 22. August 2017 v Nábor helperů
UPOZORNĚNÍ!! : (nemusím čekat na další žádost od minula 1 měsíc, mám to povoleno od Administrátora StemYka)
• Vaše herní jméno:  MistrJohny

• Věk: 16 let

• Počet nahraných hodin: 317 hodin

• Kontakt na Skype: Skype bohužel nemám, ale mám Facebook na který mě můžete kontaktovat: Johny Bartoš (v případě potřeby není problém, abych si Skype založil )

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Takže Ahojda, já jsem Johny, pravým jménem Honza :) o post Helpera se zajímám a snažím už delší dobu. Na serveru hraju celkově 3 roky... účet MistrJohny mám kratší dobu protože Jsem kdysi měl účet který jsem hrál asi 2 roky, ale stalo se to, že jsem si jednou změnil jméno, ale poté mě nějak nebavilo hrát a ani jsem neměl čas :-/ takže jsem nehrál asi cca 6 měsíců. Po 6 měsících jsme se chtěl kouknout co se na SFDFD změnilo a co ne, ale zapomněl jsem to jméno které jsem si kdysi změnil a ještě ke všemu jsme zapomněl i heslo, takže jsem měl smůlu :-/ a po 2 měsících co se mi to stalo jsem si vytvořil nový účet ... účet jménem MistrJohny, moje XP jsou cca nevím přesně kolem 158 000+... a teď přejdu k tomu proč se zajímám o místo helpera :-) kdysi jsem hrával hru jménem Minecraft byl jsme ještě malý kluk :D a hrozně mě bavilo pomáhat a radit lidem :) tak jsem se rozhodl podat žádost Hlavnímu Adminovi o post helpera a co se stalo ? druhý den jsem se připojil a byl jsme helper, byl jsem strašně rád ?D hrozně mě to bavilo... A to samé chci dokázat s vaší pomocí a na SFDFD :) rád pomáhám lidem, poslední cca půl měsíc mě lidi i ty co neznám zdravěji v chatu, v chatu se mě ptají na různé ceny co se týče všeho, ptají se mě na věci co se týče příkazu a tak dál... lidi se ,ě ptají i v /PM zprávách což si můžete Administrátoři ověřit :) prostě poslední dobou se cítím jako bych ten helper byl. Lidi mi píšou i o to jestli bych jim nedaroval nějaké peníze a když to jde tak jim v rámci možností půjčím nebo i daruju :) občas se nudím takže jen stojím u domy a čtu chat a čekám až někdo bude chtít s něčím poradit nebo pomoct :) hodně mě to zaskočilo když jsem se jednoho dne připojil a asi 15 lidí do chatu čau Johny, ahoj johny, prostě jsme nechápal :) abych to shrnul, rád radím lidem?, ať začínajícím nebo hráčům co hrají déle. Další věc co bych mohl říct, tak i hráči co mají nahráno víc jak 800 hodin a mají 500 000XP tak se mě zeptají jakou mají například cenu Speciální auta nebo vily či domy :) Chci jen říct moc bych byl rád kdyby jste mi pomohly se stát helperem abych mohl pomáhat vám, nováčkům no prostě všem :) Vím že je helperů dost ale všímám si poslední měsíc že někteří neodpovídají na /PM a ignorujou vás. někteří helpeři i nadávají když se zakoukám, ale to teď není podstatné. Chtěl bych být helper a být jeden z nejlepších :) odpovídat na vše co se dá... vím že kdysi jsem trochu či dost nadával, ale to se už dávno změnilo. Vím že spousta lidí nejspíš bude hlasovat PROTI ale rád bych aby hlasovali podle toho co se děje teď, jak se chovám teď a ne aby se řídili podle toho co bylo kdysi :-) nikdo není dokonalý a každý člověk jako jsem já, nebo jako jsi ty se může dost změnit :) takže všem co mě znají jako toho co kdysi nadával "tomu nedám hlas", popřemýšlejte o tom :) To snad by bylo vše:)

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Tak a teď abych se vrhnul na toto :) Na serveru je takové množství jak se můžete zabavit, že to snad ani nejde napsat :) První čím začnu je Speciální auta. No to je prostě bomba, na žádným jiným serveru nic takového nenajdete. Toto napadlo jen Hlavu co má dobré nápady :) Na serveru je plno Speciálních auta od 20mg až snad do 300mg :) dál máte NTKS( NO TOKS) speciální auta které neseženete v obchodě :) je jich na serveru tolik kolik jich tam bylo navrhnuto(přidáno) za to Speciální auta můžete kupovat v Toks obchodě přes příkaz /toks . to je prostě bomba !!! další věc, jsou tu různé Eventy který jestli se nepletu vytváří, nebo navrhuje Brokada... jsou tu různé eventy například: Fallout, TDM, Race, Kopeček Smrti, Tank smrti, masakr motorovou pilou a jiné :) jde tam o to že musíte vyhrát, když vyhrajete dostanete počet peněz který je tam daný :) poté jsou tam různé /dm (deathmatch) což je všichni proti všem a musíte zabíjet všechny na tom dmku, poté /crazydm, a /dm 1, /dm 2,/dm 3 atd... na serveru je plno věcí a aktivit jak se zabavit :) už jen to že si sednete do Speciálního auta a projíždíte se po mapě vás dokáže zabavit na dost dlouho :)

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:
Ano přečetl, Souhlasím
děkuji všem :-) (btw. hodnocení člověk jak se chová teď je rozumná volba, nehodnoťte podle budoucnosti)

Oldschool hráč!  

Komentáře

• EmptyyEmptyy Uživatel
    Podmienky spĺňaš, hráčom pomáhaš,aktívny, komunikatívny..
    Si fajn, myslím si že do HT by si sa bol ako dobrá pomoc.
    PRO
    .
  • MrjMrj Uživatel
    Ou,to jsem nečekal :-o děkuji moc :) vážím si toho :)
    Oldschool hráč!  

• MkoMko Uživatel
    Si pohodový člověk, každýmu sem tam nějaká nadávka ujede, ale jako helperovi by neměla no. Tak pokud se dostaneš do HT tak budu rád když tě neuvidím nadávat :) Si hodně aktivní, takže paráda =) Přihláška se mi líbí :) Za mně PRO
  • MrjMrj Uživatel
    Mko děkuji ti moc :D
    Oldschool hráč!  

• MrjMrj Uživatel
    Děkuji moc broky ;)
    Oldschool hráč!  

• bTTbTT Uživatel
    upraveno 22. August 2017
    Tady asi není co řešit jak tak koukám :) PRO :+1:
  • PetisPetis Administrátor VIP
    Jak se psalo.....PRO! :)

• InfinityInfinity Uživatel