bTT - Žádost do HT

Ahoj, zdravím všechny milovníky tohoto jedinečného serveru, zde je má už několikátá přihláška s chutí vrátit se mezi Vás, opět zavzpomínat na staré dobré časy, kdy jsem tu pomalu začínal, bude tomu 2 roky. Doufám, že ke mě budete schovívaví. :)

• Vaše herní jméno: bTT
• Věk: 
22
• Počet nahraných hodin: 470
• Kontakt na Skype: expertcz
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):
Ahoj, tak jak již říkám... zase jsem si řekl, že bych rád zavzpomínal na staré dobré časy, kdy jsem na serveru trávil opravdu dostatek času, kdy jsem byl rád, že takovýto server je mezi živými a pořád se drží. Vrátil jsem se po delší době, kdy jsem měl opravdu spoustu práce, kde jsem nevěděl, kde mi hlava stojí a hlavně co udělat dřív a co později. No.. kecání již bylo dost, teď přejděme k věci... :)
Jmenuji se bTT a hraji na serveru již asi druhým rokem, co se táče pauz, bylo jich celkem dost.... ale to není podstatné.. podstatné je to, a teď jestli mě mysl nemýlí, ale chci se vrátit zpět mezi lidi, kde vím, co od nich čekat a hlavně vím, co chci ve volných chvílích dělat... blíží se pomalu ale jistě podzim a já už vím, že je to období, kdy se ze mě stává naprostý šílenec, co se týče hraní počítačových her.. venku zima, listí padá až do posledního lístečku a nastává krutá zima... 
Jinak pro ty, co mě ještě neznají... jmenuji se Maty a pocházím z Mladé Boleslavi, kde jsem vystudoval střední průmyslovou školu, obor dopravní prostředky.. nyní pracuju co by asistent v cestovní kanceláři a věnuju se opravdu spoustu věcem, většinou z pohodlí domova a rodinné lásky. :) Již několik let žiju s přítelkyní v přímo v rodném městě. Mezi mé koníčky a záliby patří atletika, programování a hlavně práce, která mě živý i naplňuje.. myslím, že spousta z vás, mě už trošku zná a ví, co ode mě čekat..
Proto je teď ve Vašich rukou, zda by jste mě chtěli více vídat a spolupracovat se mnou tam, kde člověk nemyslí na problémy a zkrátka život plyne trošku v jiném, samozřejmě rychlejším tempu :) budu se na vás popřípadě slovíčka PRO těšit!!
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): 
Připojím se.... zadám heslo... lognu se a hraju ne??!!!! Všechno co server dovoluje a je v pravidlech :)
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:
  Ano, přečetl v plném rozsahu !!

Komentáře

• StalkerStalker Uživatel
    PRE prijatie do ht
  • AndreAndre Uživatel
    Myslim ze tady neni o cem diskutovat. Pro prijeti.  
  • PetisPetis Administrátor
    Jak psal andreyy....tady není o čem. 

PRO!

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel

Přesně tak už to psali PRO!

LOVE♥♥
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    upraveno 17. August 2017
    Nekonfliktní, good hráč. Určitě se do HT hodíš. Posila je pro ně potřeba. PRO
  • pRkenziipRkenzii Uživatel
    Ahoj
    Na serveru na mě působíš přátelsky, zkušenosti máš, hodiny máš a schopného helpera je momentálně třeba. Určitě PRO
  • EmptyyEmptyy Uživatel

Veľmi ťa nepoznam ale vyzeraš byť fajn týpek PRO

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel

Není o čom diskutovať :) PRO

• SkillerekSkillerek Uživatel
    PRO, není o čem
  • TomášTomáš Uživatel
    NENÍ O ČEM! Pro přijetí. :blush:
  • bTTbTT Uživatel
    Děkuji všem za Váš čas a objektivní názory :)
  • MizzardMizzard Server Administrátor
    Bzum bzum brekekeke..Jeden z tých, u ktorých je  zbytočne písať dôvody, pretože ich každý pozná. ÁNO.
  • Sp3lkySp3lky VIP
    Pro

• CharllieCharllie Administrátor VIP
    Prijatý.
Tato diskuze je zavřená.