Doubllex do HT?

Zdravím Vás, vítejte u mé přihlášky na post Helpera. Chtěl bych, aby jste se u téhle přihlášky trošku zdrželi a přečetli si vše, hlavně text se sebehodnocením a podobně...

• Vaše herní jméno:  DoubllexREAL
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin:  25hod + můj vymazaný starý účet na kterém jsem měl 1200 hod. - Každý den nahraji více jak 6 hodin za den, tudíž to jde opravdu rychle.
• Kontakt na Skype:  doublin4 - Moc ho nepouživám, spíše Teamspeak.
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Ahoj, jmenuji se Doubllex a SFDFD mód znám už přes 2,5 roku. Jestli bych se vám mohl představit ze SFDFD stránky, čtěte pozorně. Můj první post, který mě čekal byl Helper, jako všechny. Toto období začalo startovat mojí kariéru v postech, zde na herním serveru. Sice jsem dostal někdy i kick, nebo jsem sám odešel.. Nikdy jsem mé kolegy nezklamal a vždy jsem se vrátil a pomohl. V helpení jsem byl vždy jednička, co se týče komunikace v helper chatu a podobně... Před asi cca rokem jsem dostal úplně zbytečný ban, díky němu jsem dokonce odinstaloval samp, protože jiné servery než SFDFD mě nebavily. Proč jsem dostal ban? Už od začátku, jsem všem navyprávěl že je mi tolik a tolik, mám tohle a tohle.. Přitom jsem byl bezradný chudák za počítačem, který denně vymýšlel hlouposti jak vás oklamat apodobně... Věřím, že kdo došel až sem, tak ví proč už se snažím chovat normálně, i když je to hra.... Virtualita vás může dost změnit v realitě, tak jsem to začal brát takhle. No, dělal jsem helpera pěknou chvilku a myslím si, že všichni semnou byli spokojeni až na nějaké ty chyby. V dalším roce, konkrétně dubnu na apríla jsem byl mega vyprankován dnešním Administrátorem Andreyyem a Brokádou, kteří mě naprankovali tak, že dostanu moderátora a postoupím konečně mezi administrátory... Jenže, to byl jenom vtip ale naopak si musím pochválit že mojí práci to na tolik povzbudilo, že jsem se snažíl čim dál více.. Až v březnu jsem se dočkal a Hl. Administrátor Cokolada společně s Charliem mi nastavili funkci moderátora. To pro mě byl do hry nový přínos a bral jsem to o to víc, nesnažit se dělat moje chyby. Jenže předtím jak jsem byl helper, tak jsem napsal na konkurenční server o administrátora a samozřejmě že jsem tam napsal svůj pravý věk.. Což bylo 13, v roku 2016. Moderátor mi teda byl přidělen ale netrvalo to dlouho. Z moderátora jsem odešel, i tak by mě vyhodili. Od té doby se nic jiného nestalo, jen po roce vás opět žádám o to, abych vašemu hernímu serveru pomohl jako uspěšný pomocník, kdo ví, zda něco víc. Díky moc, že jste si tohle přečetli a porozuměli tomu, co jsem vám chtěl naznačit. Pokuď bude potřeba, půjdu klidně pohovor na TeamSpeak. To je odemne vše, díky za pozornost. DÍky moc.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Pokuď na SFDFD nemáte co dělat a nudíte se, tak si asi neumíte najít zábavu. SFDFD je public freeroam server a ten vám poskytne co si jen přejete. Pokuď se nudíte, vydělávejte ze zajimavých jobů, na serveru se nachází 15 jobů (Požárník, Zdravotník, Řidič autobusu, Strojvůdce, Popelář...) a nebo chcete vydělávat ale jinými způsoby? - Vsázejte /lotto a vyhrávejte, nebo běžte /sumo v zajimavých částkách. Hold, SFDFD je server který vám toho může nabídnout dost. Obchodujte s speciálními vozidly, běžte hrát s kamarády crazydm a expujte se do dalších levlů... Zabírejte území za gangy, vydělávejte si. Nebo vyhrávejte eventy od Administrátorů serveru, pokuď nechcete vydělávat ale jen tak pro zábavu hrát, můžete si založit proti kamarádovi duel v sawn-off a poměřit síly.
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano, pravidla jsem si už přečetl, před tím než jsem podal vůbec přihlášku a souhlasím s němi na stoprocent.

Komentáře

 • StalkerStalker Uživatel
  Pekná prihlaška myslim že znalosti modu máš. 
  PRO
 • Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel

  Znalosti modu máš PRO !

  LOVE♥♥
 • RohliikRohliik Uživatel
  Né, né,né ! Nikdy víc !

  Nejsi člověk hoden hrát na tomto serveru, natož být v Helper Teamu, jsi PARAZIT tohoto serveru a vždy jim budeš, špinil si jméno SFDFD na každém rohu, ať s tvým přitelem Martym, či jak se ten druhý "blbec" jmenoval. Mluvím třeba o pawno.cz, kde si psal, že SFDFD nestojí za nic apod. (Viz. Andreyyovi příspěvky), dokládat důkaz nebudu, jelikož to stejně většina ví.

  Né, nezměnil si se a nikdy nezměníš. Použiji silné slovo, ty se naprosto mentálně narušený člověk a vždy jim bude, si jeden z nejhorších parazitů, který tu kdy byly. 

  Nazdar ! (Myslím si, že mluvím za více lidí)

 • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
  S Rohliikom pre teraz bohužiaľ nesúhlasím, myslím že si sa dosť zmenil a vidím aj že stojíš za SFDFD, a myslím, že každý má právo na druhú šancu, za mňa máš PRO.
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  upraveno 15. August 2017

  Rohlíku, myslím že vzhledem k tvému postu je velmi neadekvátní hráče serveru nazývat "mentálně narušeným člověkem" a navíc je to velmi přehnaný vzhledem k tomu když porovnáš mentálně narušeného člověka s normálním člověkem.. Většina lidí, kteří proti SFDFD něco měli, se snažili pošpinit.. Myslím si, že já ne až tak natolik, abych se nemohl vrátit se svýma znalostma. Ti starší hráči o mě něco ví, proto Ti děkuju za tvůj příspěvek.

 • CaatteeNCaatteeN Helper
  Hodín máš dostatok a určite dobre poznáš aj mod tak neviem prečo dávať proti. 
  Zamna máš PRO

 • KedlubnaKedlubna Uživatel VIP
  Jen tak k Sythovi: Nějak jsem nezaregistroval(i Mizzard), že jsi tu hrál v době, co tu hrál Doubllex tudíž ani pořádně nemůžeš vědět, co vše udělal a jakej byl. To, že se změnil je možná pravda, ale nejsem si jistej, jestli je zatím hoden postu Helpera. Zatím PROTI
 • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
  Já souhlasím s Rohlíkem.. Celé roky jsi nás tahal za nos a po svém odchodu (i když to bylo spíš ,,vykopnutí") špinil server.
  Pokud nám chceš opravdu ukázat, že jsi se změnil a myslíš to opravdu všechno vážně, tak bych tomu ještě dal čas než nahraješ alespoň těch 200 hod.
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  Já vím, nad těma hodinama jsem hodně rozmýšlel, zda to podat teď nebo až potom, každopádně díky.
 • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
  Kedlub, musím sa vyjadriť k tvojmu komentáru, hrával som tu hrozne veľa pod nickom ._MaybeNormall_. ktorý môžeš vidieť rebríčku Najviac najazdených km na lodi, s DoubleXom som sa nejak nebavil ale poznal som ho

 • CokoladaCokolada Hlavní Administrátor
  Ačkoliv se normálně k přihláškám na post helpera nevyjadřuji, k tomuhle bych rád něco napsal. Zvlášť bych se rád vyjádřil k tomu tvému odchodu z AT. Píšeš tady, že by jsme tě stejně vyhodili, tak jsi radši odešel - co to je za nesmysl? Byl jsi pomocníkem na serveru poměrně dlouhou dobu, tak jsme se s lidmi z AT rozhodli, že ti tu šanci v admin teamu dáme - něco takového se neděje jen tak. Prostě jsme ti věřili a ty jsi nás poměrně dost zklamal, jen tak jsi ze dne na den odešel a začal jsi na nás házet špínu. Pošpiňoval jsi mojí několikaletou práci na serveru a hlavně práci ostatních adminů (takže se prostě nemůžeš teď divit, že budou někteří proti). Věřím, že by jsi byl serveru jako pomocník přínosem, protože se na serveru fakt vyznáš, ale docela mě mrzí, že jsi se k tomu tvému chování, různým pomlouvám a urážkám na jiném fóru nijak nevyjádřil a případně jsi se ani neomluvil.

  Takže těžko říct co od toho čekat. Co když ti dáme znovu šanci a ty nás znovu zradíš?
 • AndreAndre Uživatel
  upraveno 15. August 2017
  Zajimalo by me kolik mas ty vlastne let protoze to menis jak ponozky. Navic i pres to ze jsi byl v ht a dokonce at ti musim dat proti, protoze jsi se teprve vratil k nam na server. Kdyby jsme te prijali tak by to byla nevyhoda vuci ostatnim, kteri hraji na serveru denne a chteji se dostat do ht. Co se tyce tvych ne moc kladnych nazoru na nas server jeste pred casem taky prispiva k mojemu nazoru na tebe. Nahraj 200 hodin a ukaz nam ze jsi se zmenil, pote podej prihlasku. Ted muzes zacit s cistym rejstrikem, tak si to nepokaz.

  /edit:
  Pokud je pravda co napsal cleo, coz verim ze je tak ode mne jen tak lehce pro nedostanes uz.
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  Cokolado: Je mi to jasný, díky že jsi se vyjádřil. Moje odpověď zní takto: Vůbec se nedívím, že zde mám i nějaké proti, to co se stalo bych nechal tak jak je a začal znova a budoval si to, co jsem si pokazil.

  Cleo: Jak ty jsi to myslel ze srandy, tak jsem to taky myslel ze srandy. Pokuď nevíš, jsem v roomce s helperama a Ti si taky nadávaj ze srandy.. Nebudu to řešit, zbytečnost.
 • StemYkStemYk Uživatel
  Poprosím, aby tohle nikdo nelockoval, zítra se vrátím z dovolené a hodím sem rozhodující vyjádření. Prozatím se můžete stále vyjadřovat.
  He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

 • upraveno 15. August 2017
  Souhlásím s Rohlíkem a Kubou! 

  Takže PROTI! • REDQOOREDQOO Uživatel VIP
  Na mě za posledních x hodin co jsem tam byl v ty chvíle když se mi nepřehřííval PC,tak musím uznat že jsi zábavný komunikativní co jsi tedy byl v AT znáš mod vše co potřebuješ do HT..
  Osobně co tady o tobě píše A team,nevím co na to napsat než záporné rozhodnutí..
  Co se týče,toho že se někdo snaží pošpinit jméno serveru není tolerováno hlavně u adminů kteří do toho dali x měsíců/let svojí snahy..
  A to co psal Čoky je více než jasné a výstižné,a to co psali i ostatní z A teamu apod.
  Bohůžel PROTI
  Gl u ostatních

 • EmptyyEmptyy Uživatel
  Z jednej stranky ťa poznam ako veľmi veľkeho pracanta čo sa týka HT, však poznam ta už 3+- roky. Do HT je potreba takýchto členov.Lenže z druhej stranky... no počul som a prečital som si toho veľa o tom čo si SFDFD spravil a to sa neodpúšťa len tak.. a vidiš to aj na komentaroch ostatnych členov AT HT.. 

  No fajn.. poviem takto, vidim ťa na serveri už skoro tyžden 3-4 hodiny, pomahaš a veľmi.. Dávam ti male pro ale nesklam aspoň mňa, pozname sa asi najlepšie..
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  Díky moc za hlasy, i ty negativní. Je mi dost líto, že se zde řeší jenom má historie když jsem si podal přihlášku teď. Empty budu se snažit, abych tě nezklamal.
  Díky MartyQ za tvůj hlas, vážím si.
 • Barkminak330Barkminak330 Uživatel
  Jsem proti, nezměnil ses. Jsem tím přesvědčen po tvé aféře co se týče eox. Je mi jasný že mi teď tady bude milion lidí psát jak nikoho věci s tím klanem nezajímaj ale furt jde o doublexe kterej mě osobně ukázal že se nezměnil. Můj názor je tedy proti.
  V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
   Mám sny a nebudu čekat na to, až mi je někdo zničí!
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  upraveno 16. August 2017
  Jde mi o to, co vám jako minulý hráč který má dost zkušeností z toho serveru můžu nabídnout. 

  //EDIT: I kdybych se nezměnil, pořád mám ty znalosti.. Pořád dokola :dizzy:
 • RohliikRohliik Uživatel
  Takže vlastně všichni co prošli postem (Helpera, Administrátora) nebyli lepší jako Doublex ? Což je ve směs minimálně padesátka hráčů ?  To je, ale jedna velká blbost, klidně bych ti tu začal jmenovat desítku lidí, kteří byli a budou lepší jak Doublex už jen kvůli tomu, že neudělali takovou hloupost jak on. 

  Opičky, nikoliv. Ty lidi mají stejný názor, prostě.. Většina těch lidi byla totiž v tu chvíli s ním v HT nebo minimálně v AT, nač psát to samé ? Připojím se k tomu názoru a budeme doufat, že takový člověk se neocitne v HelperTeamu, když už je na serveru. Tohle je jednoduché.

  Martyho hlas by se taky neměl vůbec brát v potaz, další člověk parazitující na tomto serveru, úplně stejný trubec jak jeho kamarád Doublex, který taktéž špinil jméno SFDFD na každém rohu, spolupracoval s FlashBackem (Taktéž parazitem serveru, jak divné) na kopii celého SFDFD, minimálně nějakých věci, to je úplně jedno. Vy tři se máte chytit za ruce a skočit ze skály, nikdo z vás není hoden tu hrát, aneb Doublexi toto znáš. 

  Sám si napsal, že tolik hráču si SFDFD nikdy nezaslouží, nikoliv. TY SI NEZASLOUŽÍŠ HRÁT NA SFDFD.

 • AndreAndre Uživatel
  upraveno 16. August 2017
  @Ivancasfe Je hezke ze Doublex je tvuj kamarad ale my neprijimame hrace na zaklade kamaradstvi. Minulost hrace je dulezita a kdyz zacne hrat po dlouhe dobe a po tydnu si uz podava zadost do ht, tak minulost hraje velkou roli a to vse se nesmaze ohledne minulosti pokud zde nehraje.
 • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
  Znam te dlouho a priznam se presne nevim co si udelal ale davam ti proti z duvodu malo hodin
 • TomášTomáš Uživatel
  upraveno 16. August 2017
  Já jsem jeden z dalších, kteří tě zažili a mají tě po krk. Když jsem nastupoval do HT v r. 2014, myslel jsem, že jsi celkem fajn člověk. Vypadal jsi jako pohodář, dalo se s tebou bavit, ale postupem času jsem tě začal zpoznávat takového, jaký opravdu jsi. Někoho takového nechci v HT vidět a vídat. Nedokážu odpustit a zapomenout na to, co jsi v minulosti všechno udělal a jak ses obrátil proti SFDFD.

  Větší PROTI ode mě nikdo nemá šanci dostat (krom MartyhoQ - tvého ještě horšího spolupachatele).
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  upraveno 16. August 2017
  Spíš obráceně, MartyQ byl ten pachatel a já byl jeho spolupachatel  :-1:
  Možná mě máš pokrk, ale vždy jsem vyhověl a uměl jsem helpit, to už tady však nikdo nezmínil.

  //EDIT: Všechny podmínky krom jedné splňuji.. Why not
 • KedlubnaKedlubna Uživatel VIP
  Hele, ale musíš to vzít zase z druhý stránky. Ty si jen tak po VPS banu přijdeš na server a za týden si podáš APP? :D Nepřipadá Ti to trochu vtipné a divné? :D Pošpinit server s tím tvým "pachatelem" Martym a najednou se snažit od znova hrát a myslet si, že díky tomu, že jsi byl "dobrý helper" a "dobrý admin", jak tady zmínil tvůj kamarád Marty, že Ti každej hned odpustí a dá PRO? :D To jsi na omylu.. Tady než Ti někdo bude věřit bude zatraceně dlouho trvat a kdybys měl aspoň trochu rozum, tak si nepodáš APP a uvědomil si, že tu zatím nejsi dobře vítaný.

  A teď k Martymu: Tvůj hlas tu určitě nebude vůbec hrát roli, protože jsi dal PRO jen kvůli tomu, že je to tvůj kamarád, jak jsi tu sám zmínil a ještě k tomu jsi spolupachatel či pachatel na pošpinění SFDFD, což mě taky hlava nebere, že si vůbec dovoluješ psát svůj názor, kterej je absolutně bez dobrých argumentů.
 • DoubllexDoubllex Uživatel
  upraveno 16. August 2017
  MartyQ je zablokovanej...Díky za příspěvek, i když jsi sem už psal,... ---- 


  //EDIT: Nečekal jsem tady, že budou pro.. Radil jsem se pár s lidma a říkali že znalosti módu mám a mohl bych tady fungovat jako částečný helper, aspoň na to že jsem aktivní a takhle, když jsem na serveru čtyři dny a mám 29 hod.
 • SkillerekSkillerek Uživatel
  Haló haló? Jsi v pořádku? Musíš být mentálně narušen, nebo nevím..Sám víš, co jsi zde dělal a teď si po roce přijdeš a myslíš si, že budeš hned v HT a budeš zase ta "jednička"? Nechápu, kdo Tě ukecal, aby jsi si toto napsal..Nezměnil jsi se a nikdy se nezměníš..Spolu jsme měli par chvil,kdy jsi se umel chovat, ale to, co jsi si navymýšlel nebylo normální..Nepočitej s tím, že kdo byl v at/HT když ty jsi dělal tu "jedničku" v HT, že Ti da pro. Proste jsi furt ten stejný "parazit" (jak už tu někdo psal) a vždy budeš. Měl by jsi být rad, že máš ub a nevymýšlet takové kraviny. PROTI!!
 • StemYkStemYk Uživatel
  Jsem trochu zklamán z toho, co tu někteří píšete za slova - říct někomu, aby na SFDFD nehrál a nebo že je někdo parazit. Přijde mi to trochu přes čáru. Je nesmysl někoho odsuzovat navěky. 
  Nicméně k přihlášce.. je moc brzo na to, abys byl znovu součástí HT - nikdo neví, jestli teda tu tvoji omluvu myslíš vážně a nebo se po čase zase otočíš k SFDFD zády. Myslím, že tě budou všichni teď sledovat až až, takže máš měsíc na to, abys všem ukázal, že to myslíš vážně a chceš pomáhat. Držím palce a doufám, že sám sebe nezklameš a ukážeš všem, že jsi v pohodě. Za měsíc si můžeš podat znovu přihlášku, prozatím lock.
  He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.