HelperTeam

• Vaše herní jméno: [S]talk[e]r
• Věk: 14 o mesiac to bude 15  ;) 
• Počet nahraných hodin: 780 snád bude stačit :D 
• Kontakt na Skype: roman_sulak
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Hello.Zdravím vás v tejto prihláške,v hre mám prezývku stalker myslím že to je  celkom výstižné  B) . Hrám na SFDFD od leta 2016 ano, bude tomu rok  to je celkom slušná doba o čom svedčí aj počet nahraných hodín necelých 800!!!.Aktivita je tiež maximálna,niekedy to nejde ale snažím sa nahrať tie 2 až 3 hodiny denne.keď mám veľa času a nemám nič na programe parím aj 5 hodín  =) .Do HelperTeamu som sa snažil dostať už viac krát ale vždy neúspešne či už kvôli  podvodom,vulgárnemu správaniu,atď.No tento raz by to už mohlo  byt lepšie nadávkam sa snažím vyhýbať  vždy  keď to ide,poradím vždy keď niekto niečo potrebuje.Server SFDFD mám rád,skúšal som hrať na iných serveroch ale niečo mi tam chýbalo,práve to čo má tento server.Preto by som bol rád keby ste mi dali šancu vyskúšať si rolu helpera :) 
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):každého baví niečo iné na servery je toho veľa či už "pracujete"môžte robiť rôzne povolania,k najoblúbenejším patrí kombajnista,popelár,policista....Môžete si len tak jazdiť po celom SanAndreas,veľká zábava je tiež "svet" gangstra  sawnovanie,preberanie území iným gangom vás dokáže zabaviť na celé hodiny.Hrať derby,sumo,drag,minigun,dm1-5 eventy od administrátorov a event organizátora ktoré sú veľmi zábavné  
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:Súhlasím

Komentáře

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel

Jsi Aktivní,nekonfliktní PRO

LOVE♥♥
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Proti provokace urazky a to ze mesic nenadavas nic neznamena neustale posmesky Proti
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    upraveno 14. August 2017
    Dnes som ja osobne zažil provokáciu od teba aj Supermana... a nie len u mňa, provokuješ aj iných hráčov :-1:

PROTI

• CAVOCAVO Uživatel
    proti 

• DoubllexDoubllex Uživatel
    upraveno 15. August 2017
    Hodiny u tebe hrají strašně moc + k tomu ty znalosti... :) Přihláška mezi pěknýma, neodfláknul jsi to.. Pěkně ty, za mě PRO :)

edit: Zmíněná provokace apod.. Se u tebe nějak neprojevovala, když do tebe někdo rejpe jsi úplně v pohodě a neřešíš to..
  • CaatteeNCaatteeN Uživatel VIP
    Aktívni +
    Hodiny +
    Vek + 
    Odomna máš PRO ;)

• StalkerStalker Uživatel
    Diky :)
  • DanasCZDanasCZ Uživatel
    pro

co tě to zajímá ?
  • PetisPetis Administrátor VIP

PRO!