Žádost o post Helpera

• Vaše herní jméno: MistrJohny
• Věk: 16
• Počet nahraných hodin: 283:15h
• Kontakt na Skype: Nemám skype,ale Facebook: Johny Bartoš (kdyby jste potřebovali skype založím)
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): ahoj jsem prostě mistr :D a chtěl bych být mistr v pomáhání hráčům,jak začínajícím tak i hráčům co hrají delší dobu :-) vždy mě bavilo pomáhat,či radit.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): rozhodně je to super server,už hraju 3 roky,na tomto učtě jen 1rok.. je tu obrovský výběr speciálních aut,to na jinem serveru nenajdete snad :D potom vlastnit podniky, eventy které pořádají naši administrátoři,prostě super :D kdybych měl hodnotit server hvězdičkama tak dávám 10 z 10 :-) tento server mi připomíná reálný život... :) a hlavně komunita, suprová komunita :) s některýma jsou tam nějaké vzpory atd... ale vždy si to lidi víříkají a vše je za dobro :)
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:
  Ano, souhlasím

Přeji hezký Den :) MistrJohny
Oldschool hráč!  

Komentáře

• TurismoTurismo Uživatel
    Mohl si se více rozepsat , ale PRO snažíš se jsi AKTIVNÍ 
    Turi$mo 
  • MrjMrj Uživatel
    Nic už mě nenapadlo,kdyby někdo potřeboval napíšu na uvedený Facebook :) 1 věc co jsem zapoměl jsem aktivní každý den...

Oldschool hráč!  

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    • Mohl si se o sobě více rozepsat zatím PROTI 
    LOVE♥♥
  • MrjMrj Uživatel
    okey,když odfláknutá tak něco připíšu :)  jsem každý den aktivní. celkově za den asi cca 10h.... jak už jsme psal rád radím lidem. na serveru mám 147 000+  xp :) abych se přiznal,na pc nehraju žádné jiné hry než GTA samp na tomto skvělém serveru :) vlastním 5 speciálních aut a 2 vily... :) a peníze,to je pokaždé jinak :D rád si dám s lidma nějake spec derby :) miluju eventy :D můj nejoblíbenější je Fallou :D jinak s adminama na serveru sjem spokojen :) zatím skoro žádné problémy s nimi :) helpeři dělají svojí práci jak by měli a byl bych rád kdyby jste mi pomohly se stát helperem abych potom mohl pomáhat já vám :) děkuji a přeji hezký den :) doufám že aspoň ještě toto vám pomohlo se rozmyslet k dobrému :)
    Oldschool hráč!  

• CamelCamel Uživatel
    Fajn hráč, aktivita +
    Věk +
    Rád bych tě viděl jako helpera za mě PRO.
  • CamelCamel Uživatel
    Ale příště nemusíš všem psát ať ti sem napíšou PRO :D
  • DoubllexDoubllex Uživatel
    upraveno 14. August 2017
    Jo, jestli bych se jako hráč k tomuhle mohl vyjádřit, tak mě vzkutku strašně naštvala tvoje gramatika a to může být u helpera jako takového chyba. Myslím si, že i já nejsem v gramatice dobrý, ale ... Jen přece... PRO :+1:
  • MrjMrj Uživatel
    Doubllex moc ti děkuji ;) njn někdy se chybička vloudí :/ moc ti děkuji :)
    Oldschool hráč!  

• NRGmsterNRGmster Uživatel
    Johny je fajnovej týpek :) když potřebuji s něčím pomoct,vždy odpoví a pomuže mi vyřešit každý problém :) tedakdyž má čas :D jsem PRO <span>:+1:</span>
  • MrjMrj Uživatel
    děkuji :) važím si toho :)
    Oldschool hráč!  

• Ed55Ed55 Uživatel
    PRO!! mohlo toho být o tobě více,ale podle toho jak čtu jsi simpatický :) takže bych tě rád vidděl jako helpera :D
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    upraveno 14. August 2017
    V Helper Teame je nás myslím teraz dosť, myslím že ak v ňom chceš byť aj ty, mal by si viac zapôsobiť, teda viac sa rozpísať. Vek aj hodiny máš, to je vpoho... No prihláška je odflaknuta, viac sa rozpíš a zmenim názor.

Pre teraz PROTI

• MrjMrj Uživatel
    Ok,ja si myslím že to mám akorát :/ už me nenapadá co napsat
    Oldschool hráč!  

• MrjMrj Uživatel
    upraveno 14. August 2017
    NÁHRADNÍ PŘIHLÁŠKA,PRO TY CO PÍŠOU,ŽE JSEM SE MÁLO ROZEPSAL:
    • Kontakt na Skype: Teď momentálně Skype nemám. Ale můžete mě kontaktovat Na Facebooku: Johny Bartoš(kdyby byla potřeba,tak si skype založím :) )
    • Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Zdravím Jmenuji se Jan Bartoš a na serveru hraju pod jménem MistrJohny. Toto je ji můj druhý učet na kterém hraju. kdysi jsme měl první učet ale přestal jsem na cca 5-7 měsíců hrát a když jsem si řekl že se kouknu jak to na SFDFD vypadá :) ale stalo se to že jsem zapoměl heslo k účtu,tenkrát jsme moc nehrál takže jsem to ani neřešil :/ ale teď mám nějakou dobu už účet MistrJohny a od té doby co mám tento nový učet hraju jen SFDFD :D dříve jsem hrál League of Legends,World  of Warcraft ale SFDFD mě poslední dobou baví nejvíce :) jsem rád že jsem oběvil SFDFD... a ted zpět k tomu proč chci být helper: kdysi jsem býval helperem na např: Minecraftu který jsem hrál když mi bylo asi 12 :D a hrozně mě bavilo pomáhat lidem,tak jsem si řekl že si splním sen být helperem na SFDFD když už jsem starší :) rozhodně neříkám že se to splní ale rád bych :) proto toto píšu :) do dneška mě baví radit lidem, většina kamarádů poslední době píše mě jedná se například o ceny speciálních aut,ceny domů,vil a tak podobně :) tak jsem si řekl že podám žádost o post helpera :)
    • Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): na serveru je plno věcí čím se můžete zabavit :) máte tu speciální auta,už jen to v nich jezdit a bourat do ostatatních hráčů,nebo dávat s nimi derby,to je prostě super,na ostatních samp serverech co jsem koukal neměli nikde speciální auta nebo něco tomu podobného...dál co vás zabaví je různá /dmka mě osobně baví /crazydm 2 /dm 3 :D pak tu máte Eventy které pořádají naši administrátoři :) můj nejoblíbenější event je Fallout :) a další skvělá več co tu je,je Stunt svět .. jako really ?? to je prostě bomba :o můžete se portovat mezi /world světem a stunt :) ale z vlastní zkušenosti co vám musím říct je to,že mě osobně zabaví i ježdění po mapě na NRG nebo jen autem :D obzvlášť když si pustím rádio SFDFD... :) prostě tento server je nejlepší ze všech samp serveru všech dob !! a rád bych na něm byl helperem :) takže všeci co si to čtete pomocte my se stát helperem,abych potom mohl pomáhat já vám :)
    • Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:
      Ano, souhlasím

Děkuji,Hezký den vám přeji :) MistrJohny

Oldschool hráč!  

• MizzardMizzard Server Administrátor
    Všímal som si Ťa trošku jedným očkom a videl som, že sa dokážeš v chate rýchlo vyprovokovať a to aj maličkosťami ako napr. kill keď píšeš do chatu a podobne. Taktiež som videl, ako si každému do PM rozpisoval text o tom, aby sa pozreli na tvoju prihlášku a vyjadrili sa tam, čo tiež nerobí dobrý konečný dojem. Ešte ti treba trocha zapracovať a niektoré veci dopilovať, aby som Ťa mohol považovať za plnohodnotného budúceho člena HT.

Dávam Ti proti, aby si tieto nedostatky do ďalšieho mesiaca odstránil a pridal k tomu niečo, čo ma presvedčí zmeniť názor.
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Často nadáváš, nevidím důvod Ti dát nějakou šanci. Proti
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Proti kedlubna to napsal
  • MrjMrj Uživatel
    to je zajímave,ti co hrajou 1 za 14 dnu píšou toto <span>:dissapointed_relieved:</span>
    Oldschool hráč!  

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Ja hraju 1x za 14 dni? xddddddddd
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    @MistrJohnyReal
    1 za 14 dní? :D Ale notáák. To byl doufám vtip. :)
  • pRkenziipRkenzii Uživatel
    Ahoj
    Za mě bohužel PROTI. Nepřijde mi, že by ses choval na svůj věk. Na serveru buď provokuješ nebo se s někým hádáš a pomáhat Tě nevidím.
  • StalkerStalker Uživatel
    Taky proti vek ti neverím a na servery sa nechováš tak aby si si zasloužil helpera 
  • CharllieCharllie Administrátor VIP
    Sú tu dosť vierohodné argumenty, ku ktorým sa musím prikloniť. Bohužiaľ skús to o mesiac, prihlášku zamietam.
Tato diskuze je zavřená.