Aic helper? No nevím :D možná je plno.

• Vaše herní jméno: Aic
• Věk: 16
• Počet nahraných hodin: 231h.
• Kontakt na Skype: Nemám skype, jedině TeamSpeak ale skype si můžu kdykoliv udělat.
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Takže ahoj jmenuji se Ondřej, je mi 16 let žiju v Mostě u Litvínova. Gta hraju už pěknou řádku let, je to nejlepší hra kterou jsem hrál. Dokážu hrát klidně i celý den(Závislost) myslím že bych se do HT teamu hodil protože pravidla,chování atd atd pro mě není žádný problém. Jak už jsem psal, mohl bych pomáhat nováčkům po celý den. To je asi vše .. ;)
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Tak rád dělám mise např. Kombajnista,Popelář,Pizza poslíček,Hasič prostě každá mise je dobrá. Potom taky hraju eventy, fallout atd. Dobře se dá vydělat na derby,sumo,zapasy a různé. Taky umím sawny tak rád někoho občas zabijím. Dá se zabavit i tím že pomáhám ostatním :)
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano, jinak bych si přihlášku nedával.

Komentáře

• tbhtbh Server Administrátor VIP
    Od tve posledni prihlasky neubehl mesic.

• EmptyyEmptyy Uživatel
    Neprešiel mesiac od minulej prihlášky a keď si zmeníš nick neznamená to že to zatajíš.
    Zatiaľ ti dám PROTI.
    Keď počkáš mesiac a viac sa rozpíšeš zmením názor na PRO.
  • CharllieCharllie Administrátor VIP
    Od predošlej prihlášky neubehol ešte mesiac, prihlášku zamietam skús si ju podať o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.