Helper:)?

• Vaše herní jméno: Turi$mo 
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin:  191
• Kontakt na Skype: [email protected]
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Ahoj jmenuji se Mário Gaňo je mi 14 let  mám modré oči :D  mám psa fenku nemám rád kočky , poslouchám Logica  Separ Rytmus Rap prostě rap  mám rád rybolov  chodím s tátou lovit můj největší ulovek je 52cm kapr :)  také mám rád auta hlavně bmw drifty <3 pokud by jste se divily proč si to píšu zase tak Administrátor Charlie mi to povolil .. když zlepším aktivitu tak na tom makám :DD
rád hraji fotbal s kamarádi , chodím ven  s kamarádi a také mám rád motorky sleduji Sukyho bikera Smajliczek Jirka král GoGo
natáčím videa na Youtube z Grand Theft Auto V ps 4 moje záliby ps4/pc teď k mému ntb : Lenovo G505 Grafická karta AMD A6
je to 6ti jádro :D 6GB RAM mám ho už 2roky  1000HDD nejvíce mě  na pc baví Samp a   na ps4 Call Of duty black ops III
A teď k SFDFD jak už jsem psal na  SFDFD si teď snažím udělat hodiny a aktivitu na pc mám vždy přistup  tak ve 13:00-15:00 do 20:00 -22-00  hraji tedy na SFDFD 2-3 ROKY MOŽNÁ Mám bratra ( 1 ) a jednu Sestru ( 1 ) netěším se do školy a bydlím v Děčíně jak už víte Ustecký kraj  , mám Fighet Spinner xdddd nejsem autista xdddd moje hry na ps 4 : need for speed 2015 , UFC , Gta 5 , Fifa 15 Call off duty black ops III ps jsem dostal od rodičů k narozeninám to je zatím vše více nevím co už bych měl psát takže pište ohlasy :) budu rád děkuji .. 

•  Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Zabíjet hráče , crazydm 1-5  /race /zapas /derby /mise  /sumo hlavně chat :) /stunt  - stuntsvet 
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano přečetl , rozumím  !!! Aktivitu se snažím dohnat ! 

Turi$mo 

Komentáře

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Stemykovi slova na tvojí poslední přihlášku : Jsi nekonfliktní, klidný a rozumný. Nicméně jsi také neaktivní a nepomáháš vůbec v chatu. Máš na to, ale musíš ještě zapracovat na aktivitě na serveru i v chatu. Pak věřím, že ti do přihlášky budou sázet samé pro pro pro a nakonec Přijat.
    Locknu ti to zatím a máš ode mě povoleno, že si můžeš přihlášku podat znovu dříve než za měsíc(klidně třeba za týden). Ale až si ji zase podáš, tak se víc rozepiš a snaž se hráčům v chatu pomáhat už teď. Hodně štěstí 

Není možné aby jsi tu aktivitu ukazal za jeden den,měl sis dát záležet na svojí aktivitě trochu déle né za pár hodin,jak stemyk psal k tvojí poslední přihlášce..Jsi nekonfliktní,klidný rozumný, dodám ještě pečlivost a hodně věcí by mě napadlo,ale je to strašně brzo od tvé poslední přihlášky,to je jen muj názor,měl bych navrh ti to tu nechat pár dní třeba ten týden at zbytečne nepodáváš další,zatím PROTI..
    Pokud to tu bude par dni možná změním názor ale nejdrív bych chtěl vidět tu aktivitu kamo 
    GL u ostatních..

sarkastick ernobl GIF
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Minulú prihlášku som ti dal PROTI za nízku aktivitu, no prejavila sa veľka zmena :)
    Teraz bez váhania PRE PRIJATIE :)
  • TurismoTurismo Uživatel
    RedQq Já napsal že se budu snažit to dohnat je mi jasné že za 2 dny to nebude OK ...
    Sythe Díky <3
    Turi$mo 
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Ja vím,rozhodnutí co jsem tu napsal není finální,avšak věřím že to dokážeš svojí pečlivostí apod,snad ti to tu admini nechají o něco déle,takže snad moje finální rozhodnutí po pár dnech hodím právě do této přihlášky :)

sarkastick ernobl GIF
  • StaryUcetStaryUcet Uživatel
    Určite PRE  :p

...Prišiel som akože škrr

Tvoja čajka na mňa robí vrr..
    :) Díky bro <3
    Turi$mo 
    Aha tak mi dej alespoň jeden screen , však tam ani nehraješ a další ti napíšou že rasista nejsem -,- a nepíšu rasistické urážky , každopádně je to tvé rozhodnutí .. 
    Turi$mo 
  • CAVOCAVO Uživatel
    PRO
    snažíš se

Díky cavo :) 
    Turi$mo 
  • FoH.[Honles]FoH.[Honles] Uživatel
    Prosim niekto Pro

xD Dikyy
    Turi$mo