Kapitán do HT ? :)

StaryUcetStaryUcet Uživatel
upraveno 10. August 2017 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: Cpt.JackSparrow

• Věk: 14 :( o 2mesiace bude 15
• Počet nahraných hodin: 330

• Kontakt na Skype: live:droppynicolas

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Takže vítam vás u mojej prihlášky do HT.Volám sa Nicoals a na SFDFD hrajem denne aj 4 až 5 hodín.Momentále hrajem pod nickom Cpt.JackSparrow (Lebo som  taký menší pirát D).Bývam na slovensku konkrétne na východe v meste Košice.Poznám helpera Myaha a Emptyho osobne a rád by som sa stal opäť Helperom na vašom serveri .Moje záľuby sú:Football - Nehrám za nijaký team ale kedisi som hrával za Lokomotívu (To je footballový klub v našom meste).Vydržal som tam 5 týždňov a Omrzelo ma to .
Tak moja druhá záľuba je Skákanie na Freestyle Scoot (Freestylová Kolobežka).Skáčem priblížne 1rok a rád sa učím nové triky,chodím do skateparku kde sa tak isto učím skákať rampy Thailwhip do Bangu aj z Bangu atď.Chodím vonku s kamošmi kde tak isto skáčeme na kolobežkách.Asi ste nevedeli že aj Helper Empty skáče na kolobežke však D.Chodím na základnú školu Zš Drábová 3,Košice a chystám sa do 9.triedy.Mojou obľubenou činnosťou je: hranie hier a chodenie vonku s kamarátmi.Za počítačom som chopný presedieť aj 6hod. potom ma matka vyhná vonka D.Obľúbennosti: Farba: Modrá,Šport:FootBall,Gaučing D,Jedlo:StrednePrepečený STEAK,Značka Topánok:Nike,Značka Elektroniky:LG,HP.Tak rovno sa vám aj priznám že som lenivé prasa ale keď chce aj schopné D - nie každý človek je dokonalý aspoň nie ja D.Vlastním domáce zviera konkrétne fenku menom: Alis,Rasa: Maltezák.ovládam Anglický,Ruský,trošku Talianský jazyk D.Štýl hudby: HipHop,Rap (Skôr Amerikku ako Slovenský rap).Tak toto je asi všetko čo by som vedel o sebe teoreticky povedať dúfam že dostanem teda šancu .

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Zababaviť sa môže každý podľa svojho vkusu
napr.:zabíjatˇhráčou v minihrách : dm 1-5 alebo crazydm 1-5
závodiť pomocou /závod alebo /race 
Jazdiť iba tak po meste 
Vykrádať,Zarábať pomocou /mise 
/derby,drag,sumo,
obliekať sa,dávať na seba všeliaké halúzne objekty pomocou /o
pre typy ako su napr. stunteri je tu pre nich určený svet /svet - Stunt Svet
Určite sú aj ďalšie pĺno vecí ako sa dá zabaviť ale to by som tu sedel veľmi dĺho smiley.

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT : Naprosto Súhlasím

...Prišiel som akože škrr

Tvoja čajka na mňa robí vrr..

Komentáře

• StemYkStemYk Uživatel
    upraveno 10. August 2017
    Zajímaly by mě tvé předchozí nicky.
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

• StaryUcetStaryUcet Uživatel
    Do SZ pošlem :) Steme

• EmptyyEmptyy Uživatel
    Takže, myslím si, že máš málo rozpísané čím sa môžeš na sfdfd zabaviť, skús to viac rozpísať.... A nemáš 15 sorry ale klamať nemusíš 
    Neviem neviem, dávam NEUTRAL

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Rovnako ako Empty, pre teraz Neutral 
    Viac sa rozpíš a neklam do prihlášky, nevypláca sa to :)
  • pojntikpojntik Uživatel
    Zkušenosti s helpením máš, aktivní jsi. Pro.

• Sp3lkySp3lky VIP
    upraveno 10. August 2017
    Věk
    Hodiny +
    Jsi v pohodě + 
    Žádnej problém s tebou! +
    Aktivita +
    Takže za mě PRO!

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    Věk +
    Hodiny +
    Aktivita +
    PRO !+
    LOVE♥♥
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    nedávno si dostal ban za autoscroll a provokoval mě dávám PROTI 
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Menim názor, PRO.
  • EmptyyEmptyy Uživatel
    Tak isto mením názor na PRO...
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Slyšel jsem že máš dobrou aktivitu, chování,a vše co splňujes pokračuj takhle nadále a třeba ti to i vyjde PRO GL u ostatních 

sarkastick ernobl GIF
  • TurismoTurismo Uživatel
    pro 
    nemáme spolu problém jsi nekonfliktní pomáháš 
    PROOO!
    Turi$mo 
  • DennyasDennyas Uživatel

PRO jak pan
    Chcel by som poďakovať všetkým za ich názory vážim si toho :D

1 chyba vadí ? nikto není dokonalý :) ale aj tak ďakujem za názor.

• CharllieCharllie Administrátor VIP
    Pred ani nie mesiacom si dostal ban za autoscroll, prihlášku ti bohužiaľ musím zamietnuť, skús to znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.