Turismo helper?

• Vaše herní jméno:  FnF]Turismo

• Věk: 14

• Počet nahraných hodin: 188

• Kontakt na Skype: facebook:marioscania99

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Čau.. jmenuju se Mario Gaňo..je mi 14 let.. Bydlím v Děčíně (ústecký kraj).. Moje záliby jsou: chození ven s kamarády, fotbal, hraní her pc/ps4, lovení ryb (chodím lovit s tátou) a zajímám se o auta..Mám 1 sestru a 1ho bráchu malýho a jednoho psa fenku..Něco já a SFDFD: Na Sfdfd hraju nějak 1rok nebo dva ale na ty hodiny to nevypadá..Protože jsem měl často problémy s počitačem a tak..Nikdy jsem helper nebyl a chtěl bych to zkusit.. Snažím se u aktivitu nějak dohnat..Už nevím co dál protože mě nic nenapadá.. tak to by bylo asi všechno.. Pěkný den s pozdravem Turismo

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):  Eventy, specialní vozidla, minihry (crazydm 1-5, dm 1-5, minigun), Gangy (sprejovat tagy, zabirat uzemí), /derby, /sumo, /race

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: ANO
Turi$mo 

Komentáře

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Teď jsi nebyl dlouho aktivní, měl jsi pár dnů počkat, abys ukázal, že jsi aktivní a že o to fakt stojíš. Zatím PROTI
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Tak ako písal Kedlub, ak budeš viac aktívny na serveri, vtedy dostaneš moje PRO´
    Pre teraz je to PROTI

• .WinteR..WinteR. VIP Organizátor eventů
    Jak píše Kedlubnička + ještě dodám že si se moc nerozepsal proti

• InfinityInfinity Uživatel
    Nejsi na serveru moc vidět, malá aktivita. Zatím PROTI
  • TurismoTurismo Uživatel
    Dobře :) Děkuji
    Turi$mo 
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Jsem stále na dovolené,můj názor nic nezmění nejspíše, ale to co tu čtu je to nejspíše jasné,pokud jsi přišel po X dnech.. A hned podal žádost do našeho teamu je mi to velmi divné.. Teď přímo k tobě mezi náma jsi mi nic neudělal nic proti tobě nemám apod. Pokud přihláška bude déle jak pár dní uvidíme jak na tom budeš s tvojí aktivitou na serveru a podívám se jaké tam bude chování atd, zatím PRO, nezklam mě. GL u ostatních.. 

sarkastick ernobl GIF
  • DennyasDennyas Uživatel
    Podle mě to je stejný případ jako moje přihláška, akorát jsem se více rozepsal. 
  • StaryUcetStaryUcet Uživatel
    PROTI

...Prišiel som akože škrr

Tvoja čajka na mňa robí vrr..
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Sparrow odůvodnění tvého proti? Názory pro/proti se nepočítají do jeho žádosti pokud neudáš důvod.. Proč si myslíš že by nebyl vhodný do našeho teamu? Atd.. To vše musíš do svého názoru vypsat.. 

sarkastick ernobl GIF
  • StemYkStemYk Uživatel
    Jsi nekonfliktní, klidný a rozumný. Nicméně jsi také neaktivní a nepomáháš vůbec v chatu. Máš na to, ale musíš ještě zapracovat na aktivitě na serveru i v chatu. Pak věřím, že ti do přihlášky budou sázet samé pro pro pro a nakonec Přijat.
    Locknu ti to zatím a máš ode mě povoleno, že si můžeš přihlášku podat znovu dříve než za měsíc(klidně třeba za týden). Ale až si ji zase podáš, tak se víc rozepiš a snaž se hráčům v chatu pomáhat už teď. Hodně štěstí :)
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.