Dennis - Přihláška na pozici helpera v HT

(( Předem se omlouvám za repost, je to z důvodu že se mi lockl dřívější topic aby se zjistilo jestli budu aktivní. Už jsem aktivní několik dní, ale asi se zapomělo tak si dovoluji ho postnout opětovně. ))

• Vaše herní jméno: Dennis, v případě nutnosti si ho mohu změnit.
• Věk:  14, za měsíc mi bude 15 (sex legally lol)
• Počet nahraných hodin: 46
• Kontakt na Skype: dennywaster123
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Ahoj! Dobrý den,  Dobrý večer a tak podobně... Jmenuji se Dennis Kozel je mi 14 let, za měsíc mi bude 15. Už SFDFD znám nějáký pátek, dříve sem se zde prezentoval i s prefixem [Helper] avšak kvůli mé neaktivitě sem o něj přišel. Poté jsem se pokoušel podat asi dvě nebo jednu přihlášku, nejsem si jist .. ale všechny byly zamítnuty. Přihlášky k nakouknutí https://samp-server.cz/discussion/297/ht-nabor-dennyas#latest ;
https://samp-server.cz/discussion/2006/hp-dennis#latest a https://samp-server.cz/discussion/1385/dennis-chce-byt-helperis#latest. Ale jsem zde zpátky v nové parádě a nenechám se odratit, protože si myslím.. že nejsem zastak špatný a za zkoušku stojím !  Tak tedy.. věnuji se grafice, většinou pracuji v grafickém programu Photoshop CS6.. podílel sem se zde na pár věcí, jednou to blyo na nějáké stránce s samp serverama banner pro SAMP SERVER.cz a poté jsou to ty bannery které se dávají do signature ukazující váš skin, počet peněz a tak podobně. Stímhle sem pomáhal Stemykovi a přispíval tím serveru bez profitu, pouze z dobré vůle. Nabídka stále platí, že kdyby byla potřeba jakýkoliv grafických prací tak jsem k mání. (mrk na Tomáše). Má povaha je klidná, občas bouřlivá při špatné náladě či prohře.. snažím se chovat důvtipně a důstojně, když někdy dojde na večery kdy je zábava tak se odvážu. Avšak za svou pravou já skrývám hodně vtipného a aktivního člověka. Můj smysl pro humor je černý, či možná mírně ponížující ale vtipný.. né každý ho pochopý a plně to respektuji. Jsem naslouchající a rád pomáhám lidem s jejich problémy. Nedělám si zbytečné konflikty a když se do nějákého zamotám či někdo jiný tak se z toho dostanu s klidnou hlavou a dobrým pocitem, že jsem se neztrapnil jako ten dotyčný.  Na to být helper má každý šanci a já o ni stojím i po několikátém zamítnutí. Když se mi zamítne tato cesta i teď, tak se nic neděje.. zkusím to jindy ! Přeji pěkný zbytek dne a užíjte si prázdniny 
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Na serveru SFDFD se můžete zabavit různými atrakcemi jako je například derby, sumo, závod jak v autech či na motorkách, deathmatchí s různými zbraněmi dostupnými ve hře, duely o herní peníze a mnohem dalšího. Naleznete zde přijemnou komunitu s ještě více přijemným HT který vám pomůže s jakýmkoliv problémem. Můžete si najít partu kamarádů s kterými budete sawn-offovat a tím si udělat svůj klan a gang! SFDFD Freeroam z názvu vypovídá, že zde můžete dělat skoro všechno co se vám namane. Kupte si speciálního vozidlo a pak sním obchodujte, či si jentak jezděte po městě a osvějujte své skilly v řízení, nebo nasedněte s vestou do auta a střílejte po ostatních! To vše na SFDFD Freeroam, je tu též systém misí díky kterým si můžete vydělat nějáký peníz, když nechcete vydělávat legálně tak vykrádejte obchody či domy! Občas se v chatu ukáže výpočetní quiz či rychloprstová soutěž! A admistrátoři nejvíc potěší tím, když investují svůj čas a udělají pro vás eventy. To vše na SFDFD Freeroam!
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano, přečetl a plně souhlasím.

Komentáře

• TomášTomáš Administrátor
    upraveno 8. August 2017
    Přihlášku jsem ti zamítnul 06.08. To zatím není moc dní :smiley:  . Problémy s tebou nikdy nebyly a vždy jsi byl ochotný pomoci s čímkoliv. Pro přijetí.
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Hmmm... 2 dni = Mesiac ? :D Pohoda no
    Ale čo s tebou :D Nekonfliktný, férový, znalosti máš :D 
    Pre prijatie :D
  • DennyasDennyas Uživatel
    Děkuji vám za vyjádření se, pro Sythe-ho bylo mi to zamčeno na pár dní aby se ukázalo že sem aktivní. nebylo to zamítnuto =D
  • EmptyyEmptyy Uživatel
    Vek: +
    Hodiny: Ale to nahraješ
    Znalosti: +
    Vyzeráš byť fajn chalan a rád by som ťa videl v HT 
    PRO

• CharllieCharllie Administrátor VIP
    Prihlášku už máš zamknutú, neviem z akého dôvodu si zakladáš novú, napísal som ti, že máš počkať pár dní. Počkaj si na odomknutie tej starej a nezakladaj zbytočne novú. LOCK
Tato diskuze je zavřená.