Nejde spustiť GTA sing ani SAMP

Čautee... prosím vás o pomoc nejde mi spustiť GTA sing ale ani SAMP skúšal som už aj nastavovať kompatibilitu no nepomohlo... ten problém som už mal asi aj pred rokom ako náhle som si nainštaloval win 10, ale nejak vtedy som to nastavil ale teraz si neviem poradiť, predtým som mal nastavenú kompatibilitu v režime win 98/Me a teraz to nastavim hoci jak a nechce to isť v žiadnom režime Prosim o nejaké rady ako to nastaviť :)

Komentáře

• KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Pokud ti nejde ani normální GTA: San Andreas, tak musíš reinstalovat GTA. Takže smaž celou složku GTA San Andreas a celou složku v Dokumenty/GTA San Andreas User Files

Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
  • GaterkoGaterko Uživatel
    No teraz nechápem akože povymazoval som zložky gta san andreas user files a len tak som oskušal zapnúť sing a šiel, tak potom som skúsil nastaviť kompatibilitu na samp a nejakým zázrakom už mi ide gta tak môžeš asi tu tému locknuť. 
  • TomášTomáš Administrátor Administrátor TS3
    V dost případech pomůže právě nastavení kompatibility SA:MP launcheru na Windows '98 nebo na Windows '95 (pokud hra nejde spustit, nebo pokud hra padá ihned po spuštění).

Zamykám.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.