Post HELPER

ChemyChemy Uživatel
upraveno 4. August 2017 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno:  nS.Diesel
• Věk: bude 16
• Počet nahraných hodin:  305+
• Kontakt na Skype:  Bartonik nebo [email protected]
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Ahojte lidi jmenuju se Vojta Bartoník gta hraju už 3roky cca. Na SFDFD mě dostal můj nejlepší kámoš Erky kdysi Diesel ale mohu mu poděkovat za to že mi prodal svůj nick (DAROVAL) fakt dík bráško .  Zaprvé bych chtěl zmínit že rád pomáhám hráčům co jsou nováčci i pokročilí . Vím pomáhat mohu i bez toho ale je dobrá komunita v HT jak jsem slyšel tak jsem si řek že to zkusím možná tu šanci dostanu možná ne kdo ví. Můj koníček co mě nejvíc baví je tetování ze strejdou každého baví něco jiného a mě zrovna zaujalo toto jinak jezdím na kole hraju na PS4- FIFU , Assasina , HorizoN , Need Ford Speed atd.. A hlavně se zabývám GTAčkem hraju na SFDFD TOP server 3 a aj na tech sawnovacích serverech to určitě znáte Ds , RaS atd.. Jezdím někdy na motorce terence a za rok si budu dělat na silniční motorku sto pěta dvácu tak mi držte palce kdo chce D . Chtěl bych upozornit že dokonce prázdnin jsem na brigádě  takže tu budu jen odpoledne tento týden jsem mel volnej ale od pondělí tu budu okolo 4 cca díky za pochopení . Některý toto nezajimá ale já to sem proste dám v Zaří nastupuji do prváku na Zámečníka až dodělám školu tak mám v plánu jet ze strejdou do Německa on tam pracuje už 3 roky a žije si jak nikdy víte platy v Česku a v Německu uplně jiný tady v Čechách u nás měl za to 27k mesíčně a v Německu má 110k mesíčně no neberte . To je asi vše co bych řekl. 
 • Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):   Na serveru se lze zabavit tzv. vším, ale tak každý si musí
najít to co ho bude bavit a díky čemu se na server bude vracet aby věděl že v tom může pokračovat.
Především je tu velmi milá a zábavná společnost, člověk si tu najde ne jen kamarády na psaní, ale 
můžete si zde najít kamarády na celý život "moje zkušenosti". Také je tu velmi hodně dobrých věcí jako je na příklad
různé hry typu "RACE,DERBY,SUMO a pod" a nebo i všelijaké soutěže jako je například loterie. Nebo spoustu
z vás spíš lákají eventy, akce od členů AT a vedení serveru. Pod tímhle si dokážete představit FALLOUT, RACE
DERBY, TDM, GRANADE SHOW, a spoustu dalších akcí co napadne členy AT.. Taky pokud vás baví zabíjení
nebo dobývání území tak tu naleznete různé GANGY. Nebo si můžete pomalu zakládat na bohatství
a začít si vydělávat pomoci MISE. Řekl jsem si že vám to tu trošku shrnu.. je toho hromadu čím se lze zabavit
na tomhle serveru. Jak říkám každý si najde to svoje potěšení do hry.
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: ANO souhlasím s podmínkami.

Komentáře

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    upraveno 4. August 2017
    Ten věk ??

LOVE♥♥
  • ChemyChemy Uživatel
    Díky
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Pekná prihláška, PRO
  • Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    +Aktivita
    +Věk 
    PRO :)
    LOVE♥♥
  • ChemyChemy Uživatel
    Luboš mám tam že mi bude 16 tam mám napsané jinak díky :)
  • LukišukkLukišukk Uživatel
    +Můj dobrý kamarád
    +Aktivita
    +nS.
    +Věk
    +Zkušenosti
    Za mě určitě PRO! (:

dam ti own ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

• ChemyChemy Uživatel
    Dík moc kámo :)
  • LukišukkLukišukk Uživatel
    pohoda

dam ti own ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

• PekryyPekryy Uživatel
    "PRO"
  • ChemyChemy Uživatel
    upraveno 5. August 2017
    Změna nicku na Chemyk
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Okopírovaná přihláška PROTI
  • ChemyChemy Uživatel
    Korfe asi těžko psal jsem to včera celej večer :D 
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Mam pocit že to není ani měsíc od tvé poslední přihlášky,bohůžel PROTI

sarkastick ernobl GIF
  • ChemyChemy Uživatel
    A jo až 10.8 sorry máš pravdu
  • TomášTomáš Administrátor
    Další přihlášku sis mohl podat nejdříve 10.8. Jsou to ale jen 4 dny, takže to zanedbáme, nicméně konečný verdikt dostaneš nejdříve právě v ten čtvrtek (10.8.).
  • ChemyChemy Uživatel
    ok dík
  • nrknrk Uživatel
    • Zásadně jsem taky PROTI.
  • .WinteR..WinteR. VIP Organizátor eventů
    pro

• ChemyChemy Uživatel
    Diky
  • ChemyChemy Uživatel
    nrK krotim se 
  • FaoNFaoN Uživatel
    PRO

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    upraveno 7. August 2017
    často si nadával a měl jsi i nějaké bany za cheaty + permu PROTI
  • CharllieCharllie Administrátor VIP
    Prihlášku zamietam, niekoľko krát si sa vydával za hráčov a členov HT.
Tato diskuze je zavřená.