HT

*kepka950
*15
*203
*matej9502
*zdravím,jistě mě už mnozí znáte,ale pro ty co mě neznají,tak se vám představím.Moje herní jméno je Kepka950.GTA hraji už od malička,ale na tento server jsem přišel teprve před rokem.Za tu dobu jsem se dost naučil a proto si myslím,že je čas se přihlásit do HT,abych pomohl serveru i já.Denně hraji tak 2-3 hodiny.Než ukončím toto téma,tak se musím přiznat.Jsem nervák a sem tam mi uletí to sprosté slovíčko,ale to si myslím,že bych zvládl se odnaučit a proto přísahám,že od této chvíle neřeknu už žadný vulgární,ani urážlivý proslov.Pro úvod si myslím,že by to mohlo stačit.
*Čím se mohu na serveru zabavit?Podle mě je to strašně moc zdlouhavá otázka,ale pokusím se to zkrátit a něco málo říci.Na serveru se mohu zabavit minihrama např.: /Sumo , /Derby , Závod [ /Race ] , DM např.: /DM (1-5) ,  /CrazyDM (1-5) a /minigun.Na serveru se také mohu zabavit Eventy,které vytváří Administrátoři.Mohu si vydělávat a Expit svou postavu pomocí /Job,nebo /Gang a bojovat o území.A je tady toho mnohem a mnouhem více,co by se dalo dělat.
*Podrobně jsem si přečetl podmínky a SOUHLASÍM s nimi.

Komentáře

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Na serveri ťa často vídam a myslím že by bolo dobre ťa mať v HT, no to správanie naozaj trošku zlepši, odomňa máš také PRO s prižmureným jedným okom :D 
  • kepka950kepka950 Uživatel
    děkuji  ;)

kepka950 napsal(a):
    *kepka950
    *15
    *203
    *matej9502
    *zdravím,jistě mě už mnozí znáte,ale pro ty co mě neznají,tak se vám představím.Moje herní jméno je Kepka950.GTA hraji už od malička,ale na tento server jsem přišel teprve před rokem.Za tu dobu jsem se dost naučil a proto si myslím,že je čas se přihlásit do HT,abych pomohl serveru i já.Denně hraji tak 2-3 hodiny.Než ukončím toto téma,tak se musím přiznat.Jsem nervák a sem tam mi uletí to sprosté slovíčko,ale to si myslím,že bych zvládl se odnaučit a proto PŘÍSAHÁM,že od této chvíle neřeknu už žadný vulgární,ani urážlivý proslov.Pro úvod si myslím,že by to mohlo stačit.
    *Čím se mohu na serveru zabavit?Podle mě je to strašně moc zdlouhavá otázka,ale pokusím se to zkrátit a něco málo říci.Na serveru se mohu zabavit minihrama např.: /Sumo , /Derby , Závod [ /Race ] , DM např.: /DM (1-5) ,  /CrazyDM (1-5) a /minigun.Na serveru se také mohu zabavit Eventy,které vytváří Administrátoři.Mohu si vydělávat a Expit svou postavu pomocí /Job,nebo /Gang a bojovat o území.A je tady toho mnohem a mnouhem více,co by se dalo dělat.
    *Podrobně jsem si přečetl podmínky a SOUHLASÍM s nimi.

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    +Věk
    +Aktivita
    Jsem PRO
    LOVE♥♥
    Děkuji  ;)
  • ProffeKKKProffeKKK Uživatel
    Znám tě už dlouho,vždy jsi mě a ostatním pomohl,za mě 100% ANO.Jsi super Hráč a budeš super Helper. :)
    Děkuji  ;)
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Nedávno si nadával PROTI
    Ale slíbil jsem to ted,ne před rokem. :*
  • ProffeKKKProffeKKK Uživatel
    Jn kepka má pravdu. :)
  • SbqqSbqq Administrátor VIP
    PROTI nadáváš všem kdo tě zabijou
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
    Pokud jsi si to přečetl psal jsem,že jsem nadával,ale od této chvíle,že už nebudu.No nic tvoje rozhodnutí.
  • MattyEuMattyEu Uživatel
    Jsi super hráč vidím tě aktivního a vždy jsi mi pomohl! JSEM PRO!!
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    upraveno 5. August 2017
    Furt jen nadáváš, věk ti nevěřím, protože se chováš, jak kdybys ještě nevyšel ze školky a jsi problémový typ. PROTI
  • StalkerStalker Uživatel
    Tiež ma ten vek udivuje som proti :D :D 
  • CharllieCharllie Administrátor VIP
    Prihláška ma nejak nezaujala, musím sa prikloniť k názoru Kedlubny. Prihlášku zamietam skús to znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.