Camel Helper?

• Vaše herní jméno: Camel.
• Věk: 15
• Počet nahraných hodin: 221
• Kontakt na Skype: vlada.hajek1
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):Takže ahoj, jmenuji se Vláďa.:) hraju denně klidně i 12h. myslím že bych se do HT hodil protože jsem skoro nonstop na gtačku. Je mi 15 let chodím ještě na Základní Školu, na serveru hraju už nějakou středu nějaké zkušenosti už mám. S mím chováním nebude žádný problém.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Rád dělám mise např. Popelář,Kombajnista
Taky rád chodím sawny, eventy,derby,sumo,rád ujíždím rastowi :dizzy: 
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano

«1

Komentáře

• CAVOCAVO Uživatel
    pro

• StemYkStemYk Uživatel
    upraveno 4. August 2017
    PRO, velice aktivní, znalost módu taky dostatečná. Jenom se musíš trochu víc ukáznit a chovat se slušně a bude to ideální. Takové lidi potřebujeme, zlepši trochu chování a dá ti určitě každej Pro, jako já.
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

• CamelCamel Uživatel
    Děkuji
  • LukišukkLukišukk Uživatel
    Aktivita, je fajn, věk super.
    Za mě určitě
    PRO! (:

btw. dam ti own ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dam ti own ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

• Siberia_MazzeFSiberia_MazzeF Uživatel
    +Věk
    +AKtivita :)
    Za mě PRO
    LOVE♥♥
  • CamelCamel Uživatel
    Díky díky :blush: 
  • MizzardMizzard Server Administrátor
    Prosenie o kladný hlas každému v PM nie je podľa mňa dobrá reklama. Ak sa niekto bude chcieť vyjadriť, tak to urobí aj bez toho. Tentokrát budem proti, máš na to ešte čas. 
  • CamelCamel Uživatel
    Dobře, děkuji už se to víckrát nestane byl jsem tak i varován od ostatních udělal jsem chybu a lituju jí :/
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    PRO
    Jen se trochu uklidni a zachovej vždy chladnou hlavu. :D Peace
  • pRkenziipRkenzii Uživatel
    Ahoj
    Ode mě máš PRO, všechno splňuješ, ale jak již zmínili ostatní, trošku zkus zapracovat na chování :)
    Hezký den
  • CamelCamel Uživatel
    Díky moc chování zlepším na 100%.

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Pro znam te osobne si mega vpoho typek a pujcujes mi vapo
  • CamelCamel Uživatel
    Děkuji moc :) vapo je maličkost ;)
  • WeeDWeeD Uživatel
    PRO!

Jsem šéfis. 3
  • AupaharaAupahara Návštěvník
    PRO GOOD HRáč 

Aupq
  • CamelCamel Uživatel
    Dík díky :)
  • RohliikRohliik Uživatel
    Jako hráč si v pohodě, dokonce i tak vystupuješ. To samé na TeamSpeaku, slušný, nebo alespoň co vím já. Taktéž, ale jako Mizzard jsem na pochybách, tohle se nedělá, rozhodně to nědělá dobrou vizitku tobě, ono když už budeš třeba potom helper delší dobu, bude tě to štvát, když ti to někdo udělá. 

Helperů je momentálně dost, ačkoliv nikdy se jeden neztratí, ale i tak jsem momentálně PROTI

Rozhodně neztrácej naději, třeba budeš i přijat, kladných hlasů tu máš dost, vyjádřil jsem jen svůj názor k momentální situaci. Rozhodně jako budoucí posila SUPER ! :)

//EDIT

Hráč okradl hodně hráčů a to helpeři dělat nesmí
    ZA MĚ PROTI TEDY.

dam ti own ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

• CamelCamel Uživatel
    upraveno 4. August 2017
    Okradl tím způsobem že koupí speciální auto levně a prodá jinde za víc? To není krádež to je bizniss.
    Než něco budeš komentovat popřemýšlej co je krádež a co je vydělat :)
  • SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    No mohol si sa viac rozpísať, ale som PRO.
  • CamelCamel Uživatel
    Díky moc
  • ChemyChemy Uživatel
    Všechno už zaznelo PRO !!
  • EmptyyEmptyy Uživatel
    Naše "teamy" na derby a sumo...spýtaš sa ma či budeme team tak ja súhlasím a začnem naražať do nich ja pretože ako sa poznam spadol by som aj sám ale to je jedno, zhodim alebo poškodim čo najviac sa len da a keď to vyhraš pýtam si moju čiastku z "teamu" a ty mi neopišeš? Budeš ma ignorovať? Prepač PROTI
  • CamelCamel Uživatel
    Když ti jasně napíšu že jsem team s Korfem a on se připojí tak co čekáš .. :)
    Znám Korfíka od malička .. :)
    Spolu jsme na gta vyrůstali.
  • EmptyyEmptyy Uživatel
    Ja o korfovi nič nerozpravam rozpravam o nas dvoch ked napišeš mne že sme team tak sme team.. btw korf nebol v hre ani keď sme to derby hrali ale dobre kašli na to :)
  • Sp3lkySp3lky VIP
    Věk +
    Hodiny + 
    Chování +/-
    Takže rád tě uvidím mezi náma! PRO!

• CamelCamel Uživatel
    A nepříjde ti ubohý ve 12 letech nadávat do rodiny a urážet? :)
    :DDDDDD já ti nadával do rodiny jasný, takovej ubožák jako ty nejsem (: navíc nemáš důkaz a já bych nic takýho nedělal.

dam ti own ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

• CamelCamel Uživatel
    Jo? Toto co tu píšeš zajímá max tebe :)
    Od toho tu je SZ(Soukráma Zpráva)
  • RohliikRohliik Uživatel
    Nepiště zbytečné věci, věnujte se přihlášce. Svůj názor si vyjádřil, dále tu nepiš.

Tato diskuze je zavřená.