Borkyman Helper ?

• Vaše herní jméno:FtR]Borkyman
• Věk: 13
• Počet nahraných hodin: 400>
• Kontakt na Skype: Borkyman ale nepuzivam ho moc radeji ts
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):     Chci být HELPER protože chci pomáhat začátečníkum . 
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):Eventy,DM,Crazydm,Race,Derby,Sumo,mise,killeni hraču a gang 
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT  Ahoj, všichni mě určitě znáte, píšu přihlášku tak po osmdesátý..:D No tak, jmenuji se VAšek, jsem na střední v Raškovicích . Myslím si, že i když je helperů dost, tak se to po určité době protříbí.. Pro HT bych přínosem asi byl.. Mám docela dobré vztahy s většinou HT a AT. Až na vyjímky, ale není to nic neřešitelného :-)        No, to je asi všechno, co bych Vám tady chtěl říct.! :-) Díky za přečtení této přihlášku a rozumný komentář také potěši :-)

Komentáře

• SytheIsGodSytheIsGod Uživatel
    Vek -
    Nahrané hodiny +
    No máš malo rozpísané, skús sa viac rozpísať a zmením názor, pre teraz je to PROTI, prepáč.
  • Sp3lkySp3lky VIP
    upraveno 2. August 2017
    Věk -
    Hodiny +
    Mohl si se více rozepsat! -
    Špatné rozdělení přihlášky! -
    Proti
    !

• BorkymanBorkyman Uživatel
    ok tak zase nic :(

• TomášTomáš Uživatel
    upraveno 2. August 2017
    Ahoj, takhle jako jeden z prvních se musím ihned ozvat s pár připomínkama:

Pokud bys byl pomocník, bylo by potřeba skype sledovat denně (kvůli snadnému kontaktování). V přihlášce ses nijak extra nerozepsal (nenapsal nám příliš infa o tvém působení na SFDFD a v bodu č. 6 nefiguruje nějaký delší popis a vlastnosti, což je značné mínus).

Pokud o post máš opravdu zájem, bylo by fajn přihlášku upravit a pár věcí ještě dopsat, ať na první pohled zaujmeš. Pak by se teprve rozhodovalo o přijetí/nepřijetí.
  • extaazyextaazy Uživatel
    Ne okrada hračov

• chemyskochemysko Uživatel
    upraveno 3. August 2017
    • PROTI bezeslova

• REDQOOREDQOO Uživatel
    upraveno 3. August 2017
    Věk -
    Hodiny +
    Hodně slabě ses rozepsal což si myslím že je to nejdůležitější v této přihlášce -
    PROTI

+ To co psal TVC další pochybnost nevím co je na tom pravda,jestli jo další
    -

• SkillerekSkillerek Uživatel
    Nijak moc extra jsi se nerozepsal..Zkus zlepšit přihlášku a za měsíc to můžeš zkusit znova :) PROTI
  • TomášTomáš Uživatel
    Přihlášku jsi neupravil, takže ti jí bohužel musím zamítnout. Další si můžeš podat za měsíc (2.9.).
Tato diskuze je zavřená.