Přihláška do HT aneb chtěl bych zpět..

• Vaše herní jméno: TeenCZ

• Věk: 13 (v srpnu 14)

• Počet nahraných hodin: 957h.+

• Kontakt na Skype: matmike04

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Ahoj, vítám vás u mé přihlášky, myslím si, že většina z vás mě zná, ale pro ty co ne tak o sobě něco napíši. První rozebereme normální život. Jmenuji se Jiří, je mi 13 let (v srpnu mi bude 14). Ve svém volném čase si rád zahraji na PC, z her hraji určitě GTA:SA, Rocket League, Fifa 14 a Euro Truck Simulator 2. Ale určitě nesedím jen u počítače, rád si vyjdu s kamarády ven, zahrát si fotbal či zaskákat parkour. Ze sportů mě nejvíce baví již zmiňovaný fotbal a také florbal. V blízké době bych se i rád zaměřil na tenis. Mezi mé nejoblíbenější pokrmy patří určitě pizza, kuřecí řízek a boloňské špagety. Chodím do místní základní školy, momentálně půjdu do 9. třídy. Tohle je zhruba sepsáno z mého normálního života, pokud by byl někdo zvídavý tak může naleznout více informací o mně v sekci "Profily hráčů" -> "MRGangster - profil v2.0". Teď se o mně dozvíte něco z herní stránky. Na serveru se představuji pod přezdívkou TeenCZ, v minulosti jsem měl mnoho trapných přezdívek, které sem radši psát ani nebudu :D. Na serveru mám nahraných 957h., takže mód znám až moc dobře. S gramatikou žádné problémy nemám ani jsem nikdy neměl. Na serveru bývám tak hodinku, záleží kolik je času, někdy i více. Na SFDFD konfliktní nebývám a jsem komunikativní tvor :D. Tohle je zhruba všechno z mého povídání :D. Doufám, že mě vezmete zpět do Helper Teamu. 

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Na serveru je mnoho věcí, kterými se můžeš zabavit. Server je odlišný od ostatních, protože se tam nemusí dělat zbytečné řidičáky a zbrojní průkazy. Server je vytvořen pro zábavu, tudíž tam naleznete zápasy se zbraněmi, který založíte /zapas, závody, které založíte /race, derby, které založíte /derby, drag závody, které založíte /drag a sumo, které žaložíte /sumo :D. A nejen takto se dá vydělat, ale můžete si vydělat i misemi, které jsou též velmi zábavné. Jedna z misí, která mě jako hráče velmi zaujala je vykrádaní domů, u které vám stačí si pouze spawnout vozidlo Boxville, pomocí příkazu /v box. Daleko a daleko více informací a zábavy nalezneš rovnou na serveru ve featurách (/f).

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano, přečetl a souhlasím s nimi. :D

Díky za pozornost, doufám že se vám má přihláška líbila, dělal jsem co jsem mohl, tak zatím!

Komentáře

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Proti KAŽDOU CHVÍLI NEMÁŠ ČAS PAK VŽDY LEAVNEŠ A HNED CHCEŠ Z5 
  • SbqqSbqq Administrátor VIP
    Pro :)
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • FaoNFaoN Uživatel
    WTF, já tu přihlášku nepsal. Wut? Můžete LOCK. To si ještě z někým blízkým vyřídím...

• TomášTomáš Administrátor
    Dobrá tedy? :hushed:  :smiley: 
Tato diskuze je zavřená.