přihlášení na server

ahoj, potřeboval bych poradit s přihlášením na server. před pár lety jsem tu dost hrál, ale teď to tady zas vypadá jinak... nainstaloval jsem klient 0.3.7, ale když dám "connect", tak se mi spustí singleplayer... taky nevím co je rcon password a jestli je to důležitý. díky za nějaké nasměrování...

Komentáře

• KarlRahnerKarlRahner Uživatel
    upraveno 16. July 2017
    ...zkusil jsem dát new game, něco začalo nabíhat a pak mi to spadlo s tím, že samp nemůže rozpoznat mou verzi gta
  • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Pokud ti nejde ani originální hra GTA: San Andreas tak máš chybu tam a budeš si muset nainstalovat nové.
    Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
    KyBLKuBA napsal(a):
    Pokud ti nejde ani originální hra GTA: San Andreas tak máš chybu tam a budeš si muset nainstalovat nové.
    čili pomohlo by přeinstalovat hru? (singleplayer sám o sobě mi normálně jede a je to originální cd)
    upraveno 16. July 2017
    Pokud je to originální CD, tak pokud se nepletu potřebuješ cracknutý soubor GTA.exe. (nevím to tedy na 100%)
    Pošlu ti odkaz do sz na nový soubor .exe, zkus ten co máš ve své složce zálohovat a nahradit ho tím staženým, jestli to pomůže. Jinak mně osobně se tohle stávalo, když jsem např. reinstaloval PC (SA:MP a GTA:SA mi zůstal) a tím reinstalem se smazali nějaké soubory v AppData atd. a pomohlo mi, když jsem odinstaloval a znovu nainstaloval SA:MP (ale tak u tebe je to blbost, když to máš teprve nainstalovené)
    vyzkouším to, díky!
    tak už jsem ve hře :) díkec
    Nemáš zač. ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.