Welcome summer 2017 | 30.6. od 16:00

AndreAndre Uživatel
upraveno 17. July 2017 v SFDFD

WELCOME SUMMER 2017

V neděli jsme vás informovali o akci, která se uskuteční 30.6 od 16:00 na naší Facebookové stránce a nyní je čas vás informovat podrobněji. Chceme Vás jako celý admin-team pozvat na největší letní herní párty, kde si budete moci zasoutěžit a pokecat si s administrátory. Od 16:00 na serveru budou speciální letní eventy až do večerních hodin. Nové TDM mapy, závody, triatlon, ninja factory, tuning show survival a jeden z nejžádanějších eventů, event OX! Každý si přijde na svoje. Na konci akce se uskuteční párty kde vám budeme pouštět nejlepší letní hity a dokonce i na párty budou různé soutěže jako např. nejlepší tanec. To však není vše, dostavte se 30.6. od 16:00 a užijte si začátek letních prázdnin. My se na Vás těšíme a na naší FB stránce (níže uvedena) budeme zveřejňovat fotky map, které na vás čekají.

Facebook: https://www.facebook.com/sfdfdfreeroam/

Komentáře

• Forwor.Panda[16]Forwor.Panda[16] Uživatel
    Pekné!
  • TomášTomáš Uživatel
    upraveno 13. June 2017
    Ta Jinx není zrovna moc gramaticky zdatná (pokud přesně cituješ to, co ona napsala). :neutral:   „mím ostatním zbraním"
  • TaikkiTaikki Uživatel
    Proč jsem věděl jaká tam bude písnička ještě předtím než jsem to pustil ? :smiley: 

• AndreAndre Uživatel
    upraveno 13. June 2017
    Tomáš napsal(a):
    Ta Jinx není zrovna moc gramaticky zdatná (pokud přesně cituješ to, co ona napsala).    „mím ostatním zbraním"
    Chybička :smile: 
       To opravím jednou jak bude čas :D

Taiki napsal(a):
    Proč jsem věděl jaká tam bude písnička ještě předtím než jsem to pustil ? smiley 

Možná proto, že to nejpopulárnější CZ/SK letní song, ale původně tam měl být song Buran Yeter - Tuesday, ale nakonec jsem to změnil.

• CAVOCAVO Uživatel
    myslíš tuesday? 

• MasterMaster Uživatel
    Very very goood !!!!!!

Mko_Fuck

A

Infinity

=

Nejlepší  admini na sfdfd

• AndreAndre Uživatel
    Nové video o Welcome summer! Těšíme se na vás a na naší FB stránce můžete nalézt menší soutěž o tokeny :smile: 

• TurismoTurismo Uživatel
    Dobrá práce  už se těším 
    Turi$mo 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.