HP - Dennis

DennyasDennyas Uživatel
upraveno 27. April 2017 v Nábor helperů

• Vaše herní jméno: Dennis
• Věk: 14,5
• Počet nahraných hodin: 39 ( z důvodu více účtu v minulosti )
• Kontakt na Skype: dennywaster123
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Jmenuji se Denis, mám velký p.. ( ne nemám ;( ) Je mi 14 let, narozeniny mám v Září. Věnuji se převážně grafice ve Photoshopu a hraní počítačových her, také mám velmi rád roleplay Live Action Role Play.. Díky svým zkušenostem s programem photoshop se dokážu uplatnit mezi lidmi. Pár obrázků jsem dokonce dělal i pro SFDFD nacož mě Stemyk nabral na helpera, ano byl jsem helper. Více informací zde https://samp-server.cz/discussion/297/ht-nabor-dennyas#latest. No, co bych o sobě řekl? Můj smysl pro humor je černý jako pozůstatky židů, teda mám rád černý humor, ale užívám ho s uvážením. Věřím, že svůj smysl pro humor sdílím s ne málo lidmi zde. Jsem, byl jsem poměrně znám ? Přišel jsem po delší době a pár lidí si mě pamatuje pod přezdívkami Dennyasek nebo nasersi_dennyas. Odešel sem z důvodu neaktivity, teda měl sem málo času na to být helper. Kdyby jste mě vzali zpátky tak bych byl velmi rád, přecejen je to dobrý server. Mohli by jste mě vzít z důvodu, že jsem investoval svou grafikou například bannery které ukazují vaše jména a počet peněz jsem dělal já, nebo obrázek na discordu. A protože se umím chovat, už sem helper byl a myslím si, že se na tuhle pozici zaručeně hodím.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): na SFDFD máte plno prací které vás můžou zabavit a také vám vydělat peníze, máte tu /mise. Budte kombajnista, sekač trávy či policista. A jestli máte rádi nelegální cestu tak si vyberte vykrádání domů či obchodů. Jestli si chcete zastřílet tak se připojte k nějákému gangu a zabíjejte pro území. Je tu také plno zápasů at to jsou derby, suma, dragy, závody, duely. Je tu také aktivní STAFF team který pořádá často eventy ve kterých se dají také vydělat peníze. 
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano souhlasím.

Komentáře

• .WinteR..WinteR. Administrátor VIP
    Dneska jsem tě viděl na serveru jak jsi se bavil co si pro server udělal jak už zmínil Brokovnice :D Myslím že tu zkušenosti máš, jsem PRO ať se ti daří i v dalších hlasech ;)

• Barkminak330Barkminak330 Uživatel
    Jak píše Brokada, v HT byl zároveň se mnou. Můj názor? PROTI, místo pomáhání sis radostně psal v chatu.Neplnil sis povinnosti takže ani o zkušenostech mluvit nemůžu protože v tu dobu jsi měl 50h. Nevím jak jsi na tom teď. Takže zatím PROTI, třeba si to ještě rozmyslím, spíš ale ne.
    V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
     Mám sny a nebudu čekat na to, až mi je někdo zničí!
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    PRO
  • LACOSTELACOSTE Uživatel
    Osobne som PRO.
  • DennyasDennyas Uživatel
    Díky za reakce.
  • RohliikRohliik Uživatel
    upraveno 28. April 2017
    Jakože pravda je to co napsal Bark, nebudeme si nic nalhávat, taktéž jsem hned věděl o koho jde, ač se.mi tvůj humor líbí tak jsem PROTI, naposledy ti byla odebrána práva a přestal si úplně hrát teď se z čistá jasná vratis a zase HT ? Vůbec.

Nahraj si nějaký hodiny, ač do HT byla občas udělena výjimka, tobě bych ji nedal...

• OrcyOrcy Uživatel
    Taky tě moc Neznám,ale Důvody tu psalo dost lidí a  zkusit se to má s každým tak ti dám taky PRO
  • KenTKenT Uživatel
    Bark to vystihl. 
    PROTI

• Domlok52Domlok52 Uživatel
    Zamítám, zkus to za měsíc.
Tato diskuze je zavřená.