Navrhovane zmeny na serveru

vanss1vanss1 Uživatel
upraveno 18. April 2017 v SFDFD
Zdravim ja som novy hrac na vasom serveru, samp hravam od roku 2012 cize mam predstavu ako by mal vyzerat dokonaly server v hlave. Za tu dobu co hravam som toho objavil velmi vela co ma zaujalo. A tuto prichadzam s navrhami pre váš server.

- zrusit teleport a povolit to iba pre VIP hracov (nieje to potrebne a kto sa portovat chce nech si zato zaplati)
- zrusit nastavenia set v sawn off mode aby sa hraci nestazovali a kazdy by bol rovnako silny/slaby a pridat zabijanie z vozidla so zbranami (SMG,Tec9,Micro-smg)
- zrusit parkovanie aut hocikde ale len v urcenom CP ktore by bolo pri dome
- pridat viac zavodov a deathmatch sutazi
- pridat schovane nahodne balicky v ktorých su silnejsie zbrane ako minigun,rpg,granaty,molotov,plamenomet,sniper... a schovat ich vsade po mape (LS,LV,SF,PC,MC.....)
- zrusit automaty na ammo a /shop pretoze hraci su lenivy si kupovat ammo v ammo shope, a tak by to bolo ovela lepsie a produktivnejsie k aktivite hracov.
- pridat viac zamestnani ako je (pohrebar,automechanik,pilot,zmrzlinar,taxikar,kurier.....) podla vozidiel
- Usporiadavat viac akcii ako su (tuningy,hitmany,schovka....)
- vymazat niektore nepotrebne predmety z hry aby zbytocne nelagoval server
- pridat do shopu za tokeny (hunter,rhino a stihacka)
- pridat event ako team death match
- pridat unikatne auta ako je (NRG,hotring,bloodring).... do shopu za tokeny
- zrusit vlastnenie gangov hracmi a gangy dat na ich normalne pozicie v originálnej hre a vsetky v LS (grove, aztecas, vagos, ballas) LV (mafia,bikers) SF (rifa,triad,da nang boys)
- kazdy gang by mal svoj HQ kde by sa hrači pripajali do gangu a ku gangu by si chodili po odmeny na zaklade kolko by bolo zabratych uzemi gangu
- ubrat odmeny z jobs aby sa ludia viac snazili si zarobit a viac hrali, bude tak viac ludi na serveru
- na /race prikaze by sa dalo dat max race o 50k aby ludia neprestavali hrat preto ze vsetko minuli na pretekoch (preteky od 50k a viac by boli zakladane adminom na evente
- zrusit obchod s oblecenim a namiesto toho spravit obchod kde sa budu kupovat skiny ( zrusit prikaz /skin )

To je zatial vsetko co mam v hlave a ako si predstavujem lepsi a kvalitnejsi server, ak ma nieco napadne rad to pridam. Prepacte ze som si na tomto navrhu pre zmenu serveru nedal zalezat. Budem rad ak sa vam vacsina zmien zapaci a budete ju realizovat.

Dakujem     hráč    2012_vAns

Komentáře

• SallenikSallenik Uživatel
    Bylo by na tom hodně práce, to celé předělávat takže jsem Proti návrhu.

• vanss1vanss1 Uživatel
    upraveno 18. April 2017
    tu nejde o vsetko ale len nieco nemusi sa vsetko ale to co sa zapaci adminom. A aj keby to trvalo dlho, nieje to o tom aby sa server stale vylepsoval, aby tu hravalo viacero ludi? Aby bol server stale lepsi a lepsi, alebo to chces nechat tak sem tam drobna uprava a to je cele... postupom by server upadal zmeny nemusia byt zle ale aj dobre :)
  • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Děkujeme za příspěvek. :blush:
    Všechny návrhy probereme a zvážíme jejich zrealizování. 

Tato diskuze je zavřená.