Dennis chce byt helperis

• Vaše herní jméno: [KKK] Dennis, v SAMPu Dennis, KKK je prefix.
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin:  37
• Kontakt na Skype: dennywaster123
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):  Jmenuji se Denis, mám svůj vlastní smysl pro humor který někteří ocení. Dělám si srandu sám ze sebe a nedělá mi problém se sebeovládat. Po večerech se vždy rozjedu takže se chovám více méně jako retard, ale vím co můžu a co ne. Mám s administrováním zkušenosti, byl jsem helper na tomto serveru a na facebooku sem se věnoval strákán Herní Zajímavosti, Herní Zajímavosti 2.0, Holky a Kluci k Nám, Vitaj v 21. storočia, všechny stránky měly nad 30k likes., Je mi 14, jsem barvoslepý, hodně lidi mě odhaduje na vic let, ale ja jedu svoje. peace
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):  na SFDFD máte plno prací které vás můžou zabavit a také vám vydělat peníze, máte tu /mise. Budte kombajnista, sekač trávy či policista. A jestli máte rádi nelegální cestu tak si vyberte vykrádání domů či obchodů. Jestli si chcete zastřílet tak se připojte k nějákému gangu a zabíjejte pro území. Je tu také plno zápasů at to jsou derby, suma, dragy, závody, duely. Je tu také aktivní STAFF team který pořádá často eventy ve kterých se dají také vydělat peníze.
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: jop

Komentáře

• DennyasDennyas Uživatel
    PetisCZK napsal(a):
    Hele,Hodiny jsou hodně duležité...Nemusíš znát vše...
    Takže dávám PROTI
    Nemusím znát vše, ale já už helper byl (y) =´D
  • AndreAndre Uživatel
    upraveno 15. January 2017
    Dennyas napsal(a):
    PetisCZK napsal(a):
    Hele,Hodiny jsou hodně duležité...Nemusíš znát vše...
    Takže dávám PROTI
    Nemusím znát vše, ale já už helper byl (y) =´D
    Tak to se zcela pleteš. Znát musíš vše. Alespoň 99,8% serveru. Navíc si tě nepamatuji jako helpera a pochybuji že s tak málo hodinami by jsi se tam dostal a ještě před hodinou jsi si podával žádost o heslo, protože chceš tady znovu hrát po dlouhé době. Proti
  • [K]ille[r]iK[K]ille[r]iK Uživatel
    S tvojimi hodinami pochybujem, že poznáš celý mód. Skús to dohrať a potom možno zmením názor.
    PROTI

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    -Hodiny
    PROTI
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • CharllieCharllie Administrátor VIP
    Neprijatý.