••• Vaše návrhy na server SFDFD Freeroam •••

CokoladaCokolada Hlavní Administrátor
upraveno 3. May 2017 v SFDFD

Do tohoto tématu můžete přidávat vaše návrhy na server SFDFD Freeroam

Budeme moc rádi za každý návrh, který nám prostřednictvím tohoto tématu sdělíte. Návrhy, které hráči podají se snažím projít během několika hodin po podání, užitečné návrhy často najdou místo v dalších updatech serveru :smile:

«13456718

Komentáře

• TarquinTarquin Uživatel
    Možnosť customizovať domy aby sa dala zmeniť farba domu a strechy a aby bolo možne dokupovanie predmetov do interiéru čím by sa zvýšila cena domu.
  • AdamkoAdamko Uživatel
    Chcel by som pridať toho viac :
    - Keď niekto hrá sumo alebo derby chcem aby sa pridalo stávkovanie, že sa môžme staviť kto vyhrá.
    - Keď niekto hrá sumo alebo derby chcem aby sa dalo pozorovať ako hrajú. (a podla toho staviť kto vyhrá)
    - Spojazniť rulety.
    - Chcel by som do /shop pridať spec. autá na kúpenie za doláre ale za vyššie ceny. Ako napr. spec. Sabre má cenu 25mg a v /shop by bolo za 50mg.
    Myslím si, že sú to dobré nápady, ale to rozhodnete vy.
    Ďakujem za pochopenie !
  • WasTyWasTy Uživatel
    Chtěl bych přidat
    -Emo hair do obchodů /binco,.../
    -Vlastní spec.auto že by jako si každý koupil k tomu určené spec. a sám by si ho vyrobil takže by se třeba prodávali od 100mg
    -Nějaké nové skiny kdyby to šlo /skiny
    -Přidat více domů (ty které nejdou vůbec koupit)
    -O trošku snížit cenu spec.aut
    Děkuju ... :)
  • RenoarRenoar Uživatel
    No, už to říkám sice po několikáté, ale dejme tomu..
    Přijde mi že hráči hrozně moc zneužívají misi policisty nebo záchranáře. Dám příklad: Přijdu na /lv kde na mě čeká relaxos_henz začne do mě střílet, tak rychle koupím zbraně a zabiju ho. Furt stojím na /lv zatím co zabitý hráč už jede misi policisty portne se na /lv vyběhne a zatkne mě, a opět misi ukončí jen aby mě naštval že já ho zabil tak on mi musí také uškodit. Jde o to že když sem tam přišel tak sem střílel do uplně někoho jiného a omylem sem ho hitl protože stál kousek od nás, on to bral jako utok tak samozřejmě utekl pryč.. doplnil si vestu a vrátil se zpět, a začal do mě střílet jako první, jenže hvězdičky sem dostal já protože si server pamatoval hit kterej sem mu omylem nasadil ještě před portem. Takže by to šlo rozhodně vylepšit, už jen to že někdo kdo je v gangu dělá policistu nebo záchranáře a chrání tím tak kamarády kteří nemají hotdogy..
    Obrazek
  • RancoolCZERancoolCZE Uživatel
    Zdravím
    Chtěla bych aby se přidalo Miseworld pro Strojvedoucího. Nemuselo by se přidávat, byla by i idealní kdyby se trestalo rušení mise Strojvedoucí.
    Jelikož Kombajnista má Miseworld, NKZ na poli a Ochranu adminů jelikož toho daného hráče reportnu za rušení mise Kombajnista. Stejné by to bylo i u Strojvedoucího. Zdá se mi to neférové vůči těm co dělají Strojvedoucího. Hráči ruší misi tím že zničí vlak (vysoký DMG na vlaku způsobí Respawn) či zabijí Strojvedoucího (Hráče co má misi a je ve vlaku)

Děkuju za přečtení mého návrhu.

S pozdravem RancoolCZE
    In Active
    "Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
    aircraft engineer 2k18

• KlaunKlaun Uživatel
    Ak by bolo možné, chcel by som pridať: + xp za zabratie územia (/war)
  • JesperJesper Uživatel
    Zvíšiť plat konbajnistu aspoň na 35 000
  • SalamandraSalamandra Uživatel
    Bol by som rád keby sa pridalo aby aj podniky sa dali predĺžiť aspoň teda na 3 dni (72 hod. ) aj keď nemáte VIP
  • MatesCZMatesCZ Uživatel
    Můžete prosím upravit autodílnu tak že se do ní půjde vjet zobrazit náhled paintjobu atd... ?
  • Barkminak330Barkminak330 Uživatel
    Mates souhlasím taky by mi to víc sedlo.

- Přidat do token shopu možnost si zakoupit na daný počet dní spawn vesty při zemření.
    - přidat VIP hráčům libovolně barevný prefix,např. žlutá,zelená,modrá atd. :)
    - hráči s VIP mohou mít 7 domů,i bez levelu.
    - hráči s VIP budou mít 2x větší odměnu při vykrádání domů a podníků :)

Toť vše. :))
    V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
     Mám sny a nebudu čekat na to, až mi je někdo zničí!
  • SallenSallen Uživatel
    Kdyz nekdo zalozi zavod,tak by musel mit jen z /cars,/mycars auto a pokud by prohral tak by se to auto s jakym jel dalo tomu kdo vyhral.
  • Barkminak330Barkminak330 Uživatel
    Přidat možnost si zakoupit tyto domy : [url] https://ctrlv.cz/oqbp [/url]
    V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
     Mám sny a nebudu čekat na to, až mi je někdo zničí!
  • SbqqSbqq Server Administrátor VIP
    No nevím jestli to tu někdy bylo nebo je to totální kravina co tady píšu ale já by jsem třeba chtěl aby se na newtownu :D nebo jak se to nové město jmenuje
    udělat to aby tam prostě byly věci z normálního města dejme tomu třeba LS prostě kadeřnictví, obchody s oblečením, nemocnice, hotely,
    atd. prostě s toho udělat klasické město. Doufám že to není úplná kravina ale hodilo by se :-).
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • SkorpikTonesSkorpikTones Uživatel
    Rád bych , aby se přidal do /shop -> vozidla Bloodring Banger a aby se dala koupit kravata a motýlek.
  • FenixsFenixs Uživatel
    Kdo má VIP - má grátis slot na vozidlo.. VIP slot.. jelikož maximální počet vozidel je 12, VIP by mělo 13.. a pokud VIP vyprší.. a hráč se dostaví na server, bude mít poslední možnost vozidlo zachránit, nebo bude odprodáno serveru a je jedno jestli je to spec nebo ne :))
     2k11

• CatalinaCatalina Uživatel

Pridat prikaz /teleportovat vas k vozidlu
    For limp dick niggas, that's frontin' like they willy
    Suck my pussy till they kill me, you feel me?
  • alubukalubuk Uživatel
    víte váš sever ale měli byste přidat palivo do aut a motorek aby byl server víc real neříkám že je špatnej ale měli byste ho přidat aby byla větší sranda
  • KedlubnaKedlubna Uživatel
    Prodávání cookies hráčům.
  • alubukalubuk Uživatel
    mohli byste přidat povolání taxikář a povolání dopravní policista a¨k tomu přidat alkohol měřič alkoholu v krvi a kdyby někdo řídil opitej tak ńákou to pokutu která by musela být zaplacena o 1 den později co jí dostal a aby právník mu mohl obhájit aby mohl zaplatit levněji, třeba ta pokuta bude stát 50 000 a on zaplatí 5 000
  • KillerikKillerik Uživatel
    Začať trestať "donaty" ... Každý to spamuje v global chate ...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Obrazek
  • emental23emental23 Uživatel
    Chtěl bych, aby na auta šlo dát více vylepšení. Např: nezničitelná karoska, aby auto více vydrželo trvale, rychlost auta atd. Ale zdražil bych to aby to neměl každej.
  • FazoFazo Uživatel
    Guess who´s back ?

FAZO

Konečne sem prišla zmena v gang systéme, takže môžete čakať moje pripomienky na dennej báze.

Number 1. Načo urobiť tú istú chybu 2x ? Prečo treba gang "registrovať" na webe ? :D Podla môjho názoru, presne tá vec, prečo klany tak rýchlo omrzeli. Je úplne zbytočné, aby hráči museli žiadať o gang. Stačí ak ku každému gang sídlu pridáte ikonku, tak ako je to u podnikov. K ikonke hráč príde a gang za 20 mega proste kúpi. Easy as fuck. BOOM. REKT. Hráč pod 100 hodín nebude môcť gang založiť, tak ako hráč s menej ako 20 mega. To, že či ste "worthy" založenia gangu je s prepáčením pečivovina. Na zajtra si nachystám premyslený návrh ako oživiť závodenie na serveri pomocou gangov. See ya later Chokolater.
    *->Google ->CTRL+C->CTRL+V Nejaké motto a holá gádža.*

420

https://www.youtube.com/watch?v=Lx1iH8DgrLE
    Obrazek
  • CokoladaCokolada Hlavní Administrátor
    Tohle jsem původně taky zamýšlel, jenže kdyby se to takhle udělalo, tak by si gang mohl koupit téměř kdokoliv - 20 mega a 100 nahraných hodin má už skoro každej. Chci, aby gangy na SFDFD měly nějaký to "kouzlo" a aby je vlastnili lidi, kteří mají skutečně zájem mít svůj gang a nějakým způsobem ho udržovat. Kdyby to bylo tak jak píšeš, tak by si gangy na serveru mohli nakoupit hráči, kteří by jen drželi zbytečně gang, který by mohl vlastnit někdo, kdo by se o něho staral mnohem líp. Samozřejmě nikdo neříká, že se to tak časem neudělá - teď ze začátku je o ty gangy velký zájem a časem to asi trochu ochabne, pak už se klidně může udělat, že si je hráči budou kupovat sami.
  • FazoFazo Uživatel
    Fair enough. Vychytám muchy na zajtrajšom príspevku.

420

Obrazek
  • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Přidal bych zpět jetpacky rozmístěné po mapě... přece jen se sfdfd snaží pořád být Freeroam, tak by to bylo dobré vrátit :) A bylo by dobré nějak vylepšit náhodné balíčky, jelikož to teď už asi moc lidí nehledá :D

SAMP-SERVERCZ

• Koblihos103Koblihos103 Uživatel
    Napadl mě návrch na novou minihru
    -Dva týmy proti sobě v SPEC autě. Něco jako fotbal. Zněčěho co se nedá zničit by se udělal míč a udělali by se brány. Třeba Tým 5 vs 5.

• JakubSliJakubSli Uživatel
    Chcel by som sa spýtať či by ste nepridali tankovanie do auta , napríklad zamestnanie alebo keby som mal niečo spoločne s mariškou tak by som ju mohol niekomu predať a takee. Trošku realitu by tomu trebalo dat
  • KillerikKillerik Uživatel
    Hráč, ktorý dostane ban a mal nejakú topku, tak sa mu automaticky zmaže + zmazať topky zabanovaným hráčom.
    Upraviť tie zisky, keď nahrajete 30 min, 1 hod, 1 hod 30 min atd., že by si hráč sám mohol vybrať, čo chce, lebo ak má hráč max. XP, tak mu je zbytočné dostávať ďalšie XP, keď sa mu nepripočítavajú.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Obrazek
  • FazoFazo Uživatel
    Nejde o návrh, každopádne bude to zlepšenie. Top čas v závode cheetah je nereálny. Najlepší čas aký tam za tie 3 roky čo ten závod existuje bol, bol 1:53, teraz tam už pár mesiacov je 1:46, čo je totálna pikovina. Poprosím o reset. Danke schon.

420

Obrazek
  • DandoDando Uživatel
    Funkčná ruleta... Rád by som zavítal gambling, viacero hráčov by na tom prehralo nejaké peniaze. A rád by som si zahral ruletu na svojom obľúbenom servery. Alebo dostihy... aj to je dobré :).
    Obrazek
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.